Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2018/2019
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLII Olimpiada Języka Francuskiego | Lidia Bobnis | 8 | |||
2. | XLV Olimpiada Historyczna | Grażyna Przybycień | 1 | Aleksander Krasowski | -- | -- |
3. | Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego | Katarzyna Moskwa, Grażyna Przybycień | 4 | Kacper Socha (3E), Marcin Kuna (3E), Krzysztof Podłowski (3A) | -- | -- |
4. | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Wiktoria Gielniewska (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat |
5. | Olimpiada Wiedzy o Rodzinie | Iwona Foczpaniak (koordynator) Katarzyna Moskwa | 18 | Marcin Kuna, Wiktoria Gielniewska (3E) | -- | -- |
6. | Olimpiada Wiedzy o UE "Gwiezdny Krąg" | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Katarzyna Bartnik (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat 5 miejsca |
7. | L Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 7 | Veronika Makhina (3D) - 1 miejsce - wyróżnienie; Dariia Koshman (2D) - 5 miejsce - wyróżnienie; Danylo Zakharov (3H) i Volodymyr Zhelnov (1H) - ex aequo 8 miejsce - wyróżnienie; Mykhailo Lysokon (1H) - 22 miejsce; Ana Tomsa (2D) | Veronika Makhina (3D) | finalistka |
8. | XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak - koordynator | 25 | Patryk Skinderowicz (3A) | ||
9. | II Olimpiada Statystyczna | Iwona Walczak - koordynator | 1 | Marcin Kuna 3E | ||
10. | LXX Olimpiada Matematyczna | Joanna Jahn-Cybulska, Marzena Stróżyńska | 2 | |||
11. | Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Kacper Socha (3E) | Marcin Kuna - finalista Dominik Ortyl -laureat | |
12. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat XII miejsca |
13. | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Katarzyna Moskwa | 7 | Zofia Zawłodzka, Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat II miejsca |
14. | Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat |
15. | Olimpiada Wiedzy Historycznej | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna (3E) | -- | -- |
16. | Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | Marcin Kuna (3E) | uczeń nieobecny |
17. | Olimpiada Wiedzy o UE | Katarzyna Moskwa | 7 | Katarzyna Bartnik, Marcin Kuna (3E) | Katarzyna Bartnik - finalistka, Marcin Kuna - laureat | |
18. | 42. Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Agata Kozal, Małgorzata Społowicz | 10 | Jakub Liu (3b), Oskar Lipiec (1a), Theresa von Kap-herr (1c) | ||
19. | XXXVII Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 4 | Aleksander Krasowski (2B1), Patryk Skinderowicz (3A), Dominik Zięcina (3B), Julia Szymczyk (3D) | Patryk Skinderowicz (3A) | laureat 3 miejsca, uczestnik Olimpiady Międzynarodowej "Certamen Ciceronianum" |
20. | XLV Olimpiada Geograficzna | Jolanta Burliga | 3 | |||
21. | XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Renata Myśków | 1 | Julia Drewniowska (2B1) | Julia Drewniowska | finalistka |
22. | ||||||
23. | ||||||
24. | ||||||
25. | ||||||
26. | ||||||
27. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maks Matematyczny | Marzena Stróżyńska - koordynator | 6 | Marcin Kuna - 2miejsce w województwie(3E)- K. Wocial; Mikołaj Dyblik (2H)- 1m w województwie - J.Jahn-Cybulska | Łowcy Talentów JERSZ |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska - koordynator | 35 | Łowcy Talentów JERSZ | |
3. | KOMA | Edyta Bogdanowicz - koordynator | 34 | Finaliści - Alicja Dąbrowska 3B Aleksandra Wacławik 3B Szymon Wawak 2H - J.Jahn-Cybulska; Szymon Łuczak 3I - E. Bogdanowicz | IM Uniwersytetu Wrocławskiego |
4. | Konkurs Języka Niemieckiego Weltsprachen | Beata Tadla- Matkowska, Agata Kozal | 5 | Wydawnictwo Synapsa | |
5. | Międzyszkolny XXXII Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla- Matkowska | 2 | Liceum Ogólnokształcące nr V we Wrocławiu | |
6. | Bóbr -Międzynarodowy Konkurs Informatyczny | Marta Drewniowska | 70 | Mikołaj Dyblik 2H, Kasper Goździk 1H | UMK Toruń |
7. | Szkolny Konkurs na Prezentację | Marta Drewniowska, Lidia Stanisz | 12 | K. Kowalska 1B1, A. Ruchniak 1B1, M. Łukasik 1F, M. Kondracki 1A | LO nr VII |
8. | Publicystyka w Konkursie Literackim | Grażyna Przybycień | 1 | Dominik Zięcina 2 miejsce (kl. 3 B) | Stowarzyszenie Solidarność Walcząca |
9. | I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Niepodległy Wrocław" | Grażyna Przybycień | 1 | Karolina Litwinek kl. 2 D | Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu |
10. | Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND | Bożena Rośkiewicz, Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus, Małgorzata Społowicz | 36 | Oskar Lipiec 1a ( 2 m. w wojew. i 10 w kraju)
Ines Sawzdargo 1c (3m. w wojew. i 21 w kraju),Julia Owsik 1c (3m. w wojew. i 21 w kraju),Theresa von Kap-herr 1c (5m. w wojew. i 25 w kraju),Marta Jackowska 1c (7m. w wojew. i 37 w kraju),Wójciak Marcelina 1c (7m. w wojew. i 37 w kraju), Marta Czechowicz 3b (1m. w wojew. i 3 w kraju), Jakub Gawroński 3a (11m. w wojew. i 54 w kraju), Julia Friedeck 3c (13m. w wojew. i 73 w kraju). Natalia Zamorska 1b1 (12 m. w wojew. i 87 w kraju), Maria Kręcicka (17 m. w wojew. i 119 w kraju) |
Łowcy Talentów JERSZ |
11. | IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Translatorskiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu | |
12. | IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Piewca moralności i sztuki - Zbigniew Herbert" | Elżbieta Kurowska | 3 | Oliwia Kasprzak (1F) wyróżnienie | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu |
13. | Konkurs Ortograficzny w Języku Niemieckim: "Meister der Rechtschreibung” | Agata Kozal | 4 | Theresa von Kap-herr kl.1c - III miejsce | Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu |
14. | Okawango - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologicznej | Jolanta Burliga | 2 | Paweł Hauke (1G)- laureat( 9 miejsce w kraju) | Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Wydawnictwem Nowa Era |
15. | IX Ogólnopolski Konkurs Różewiczowski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska | 5 | Joanna Iwasieczko II H- sekcja plastyczna II m., Amelia Konarska kl. I D - sekcja recytatorska - wyróżnienie | Liceum Akademickie P.Wr. i Dolnośląska Biblioteka Publiczna |
16. | Konkurs Poetycki im. Michała W. Gajdy | Izabela Chaszczowska | 1 | Agnieszka Listwan kl. I D - wyróżnienie | Stowarzyszenie Twórców Regionalnych "Eka" w Kaliszu |
17. | IV Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny "Zapomniana Sztuka Kaligrafii" | Elżbieta Kurowska | 6 | Nikola Marciniak 1 F - II m. | Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu |
18. | Dolnośląski konkurs "Gruzja - fascynująca podróż" | Ewa Kosakowska-Woźniak, '''Jolanta Burliga''' | 25 | Katarzyna Światowska 1b1- laureatka | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli |
19. | IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Wędrówki szlakiem wartości" | Izabela Chaszczowska | 1 | Natalia Ćwiklińska kl. II C wyróżnienie | LO nr X i Fundacja "Pax et Bonum" |
20. | Konkurs na esej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "25 lat Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Europie" | Katarzyna Moskwa | 1 | Marcin Kuna (3E) laureat II miejsca | MSZ, MEN |
21. | III edycja Konkursu "Wybieram wybory" | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | Państwowa Komisja Wyborcza |
22. | Konkurs na recytację poezji i fragmentów prozy Johanna W. von Goethe i Friedricha von Schillera w języku niemieckim | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska | 5 | Theresa von Kap-herr kl.1c - I miejsce, Julia Drewniowska i Magdalena Góral kl. 2b1 - II miejsce, Iga Hadała kl.3e - III miejsce | LO nr VII Wrocław |
23. | III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Pokolenia Kolumbów" | Izabela Chaszczowska, Jerzy Jasiński, Elżbieta Kurowska, Monika Kwiatkowska | 10 | Jakub Grygiel kl. I D - I m., Wiktoria Kłosowska i Karolina Kowalska kl. I B1 - II m., Amelia Konarska kl. I D - III m., Julia Glińska kl. I B3 - Nagroda Młodzieży | LO nr VII |
24. | XX Ogólnopolski Konkurs Geologiczny "Nasza Ziemia -Środowisko Przyrodnicze, Wczoraj, Dziś i Jutro" | Jolanta Burliga | 1 | Państwowy Instytut Geologiczny | |
25. | IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Baczyniak" w Nowej Soli | Renata Myśków | 1 | Aleksandra Skowronek (2B1) - I miejsce | Liceum Ogólnokształce im. K.K. Baczyńskiego w Nowej Soli |
26. | VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu w języku angielskim "My Wroclaw" | Grażyna Przybycień | 3 | Maria Kręcicka, Aleksandra Krakowiak, Natalia Wronkowska - klasa 2B1 - drużyna - I miejsce | Prezes Zarządu TMW, Dyrektor Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu |
27. | |||||
28. | |||||
29. | |||||
30. |
} |