Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2018/2019
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLII Olimpiada Języka Francuskiego | Lidia Bobnis | 8 | |||
2. | XLV Olimpiada Historyczna | Grażyna Przybycień | 1 | Aleksander Krasowski | ||
3. | Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego | Katarzyna Moskwa, Grażyna Przybycień | 4 | Kacper Socha (3E), Marcin Kuna (3E), Krzysztof Podłowski (3A) | -- | |
4. | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Wiktoria Gielniewska (3E) | ||
5. | Olimpiada Wiedzy o Rodzinie | Iwona Foczpaniak (koordynator) Katarzyna Moskwa | 18 | Marcin Kuna, Wiktoria Gielniewska (3E) | ||
6. | Olimpiada Wiedzy o UE "Gwiezdny Krąg" | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Katarzyna Bartnik (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat 5 miejsca |
7. | L Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 7 | |||
8. | XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak - koordynator | 19 | |||
9. | II Olimpiada Statystyczna | Iwona Walczak - koordynator | 1 | Marcin Kuna 3E | ||
10. | LXX Olimpiada Matematyczna | Joanna Jahn-Cybulska, Marzena Stróżyńska | 2 | |||
11. | Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Kacper Socha (3E) | Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | |
12. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna (3E) | ||
13. | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Katarzyna Moskwa | 7 | Zofia Zawłodzka, Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | ||
14. | Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | ||
15. | Olimpiada Wiedzy Historycznej | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna (3E) | ||
16. | Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | Marcin Kuna (3E) | |
17. | Olimpiada Wiedzy o UE | Katarzyna Moskwa | 7 | Katarzyna Bartnik, Marcin Kuna (3E) | Katarzyna Bartnik, Marcin Kuna (3E) | |
18. | 42. Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Agata Kozal, Małgorzata Społowicz | 10 | Jakub Liu (3b), Oskar Lipiec (1a), Theresa von Kap-herr (1c) | ||
19. | ||||||
20. | ||||||
21. | ||||||
22. | ||||||
23. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maks Matematyczny | Marzena Stróżyńska - koordynator | 6 | Marcin Kuna - 2miejsce w województwie(3E)- K. Wocial; Mikołaj Dyblik (2H)- 1m w województwie - J.Jahn-Cybulska | Łowcy Talentów JERSZ |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska - koordynator | 35 | Łowcy Talentów JERSZ | |
3. | KOMA | Edyta Bogdanowicz - koordynator | 34 | Finaliści - Alicja Dąbrowska 3B Aleksandra Wacławik 3B Szymon Wawak 2H - J.Jahn-Cybulska; Szymon Łuczak 3I - E. Bogdanowicz | IM Uniwersytetu Wrocławskiego |
4. | Konkurs Języka Niemieckiego Weltsprachen | Beata Tadla- Matkowska, Agata Kozal | 5 | Wydawnictwo Synapsa | |
5. | Międzyszkolny XXXII Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla- Matkowska | 2 | Liceum Ogólnokształcące nr V we Wrocławiu | |
6. | Bóbr -Międzynarodowy Konkurs Informatyczny | Marta Drewniowska | 70 | Mikołaj Dyblik 2H, Kasper Goździk 1H | UMK Toruń |
7. | Szkolny Konkurs na Prezentację | Marta Drewniowska, Lidia Stanisz | 12 | K. Kowalska 1B1, A. Ruchniak 1B1, M. Łukasik 1F, M. Kondracki 1A | LO nr VII |
8. | Publicystyka w Konkursie Literackim | Grażyna Przybycień | 1 | Dominik Zięcina 2 miejsce (kl. 3 B) | Stowarzyszenie Solidarność Walcząca |
9. | I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Niepodległy Wrocław" | Grażyna Przybycień | 1 | Karolina Litwinek kl. 2 D | Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu |
10. | Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND | Bożena Rośkiewicz, Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus, Małgorzata Społowicz | 36 | Łowcy Talentów JERSZ | |
11. | IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Translatorskiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu | |
12. | |||||
13. | |||||
14. | |||||
15. | |||||
16. | |||||
17. | |||||
18. | |||||
19. | |||||
20. |