Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Wersja z dnia 11:30, 12 gru 2014 autorstwa Bmatkowska (dyskusja | edycje)
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLIV Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał Ewa Grunhaut Justyna Mielniczek |
7 | |||
2. | XXXVIII Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 29 | Klara Seelbach (kl.2c),Kacper Kuszczyński (kl.3a), Julia Cicha (kl.3g), Marcel Kazzi (kl.2a), Hanna Pater (kl.2b) | ||
3. | ||||||
4. | ||||||
5. | ||||||
6. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Olimpiada Lingwistyczna | Iwona Walczak | 52 | IM Wrocław | |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska | Jersz | ||
3. | VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Młodych „ O wachlarz Wilhelminy” | Monika Kwiatkowska | Ewa Medyńska (IIIA) I miejsce | Stowarzyszenie "Stella Polaris" | |
4. | Konkurs fotograficzny dla uczestników Wszechnicy Teatralnej | Izabela Chaszczowska | 1 | Aleksandra Buczek kl. III C - I nagroda | Teatr Polski we Wrocławiu |
5. | VKonkurs pisarsko - recytatorski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska | 8 | Marcelina Śmigiel kl. III D - II miejsce w sekcji pisarskiej, Julia Bogacz kl. III C - II miejsce w sekcjirecytatorskiej | Gimnazjum nr XIII i Wrocławski Teatr Współczesny |
6. | XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 32 | Firma Jersz "Łowcy Talentów" | |
7. | VIII Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" (język niemiecki) | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 22 | LO nr XII Wrocław | |
8. | V Międzyszkolny Konkurs Translatorski (język niemiecki / język polski) | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 2 | LO nr XII Wrocław | |
9. | Konkurs w ramach projektu "Deutsch-Wagen-Tour" - "Gramatyka na warsztacie" | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 30 | uczniowie kl.3g: Wojciech Jach, Michał Mazur, Jan Oleksy - III miejsce w Polsce | Goethe-Institut Warszawa |
10. | XXVIII Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 2 | Rafał Ramut (kl.1c) - III miejsce | LO nr V we Wrocławiu |
11. | Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung" | Agata Kozal | 9 | LO nr III we Wrocławiu | |
12. | Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr" | Bożena Bugajska, Marta Drewniowska | 30 | Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń | |
13. | Ogólnopolski Konkurs Graficzny "Magia Świąt | Bożena Bugajska, Marta Drewniowska | 10 | Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki. |