Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXVI Olimpiada Języka Francuskiego | |||||
2. | XXXVIOgólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Bożena Rośkiewicz | 15 | Klara Malinowski (2a), Aleksandra Korus (3b), Maximilian Kobylański (1a) | Klara Malinowski (2a), Maximilian Kobylański (1a) | |
3. | XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 4 | Karolina Strap, Rafał Bobik (IIIH) | ||
5. | Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej | Luiza Bakalarczyk | 1 | Remigiusz Zamiara (IIIH) | Remigiusz Zamiara (IIIH) | |
6. | XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Monika Kwiatkowska Leszek Duszyński Magdalena Fijarczyk |
4 | Alicja Jankowska (IIA),Anna Kurzyńska (IIA), Marcelina Obarska(IIIE), Anna Raczyńska(IIIA) | ||
7. | II Olimpiada Medialna | Magdalena Fijarczyk | 4 | Izabela Gajowczyk (IIA),Grzegorz Kostyła (IB),Jakub Ledwoń (IIH) | ||
8. | Olimpiada Filozoficzna | Leszek Duszyński | 1 | Marcelina Obarska (IIIE) | Marcelina Obarska (IIIE) | |
9. | XXIII olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
10. | XXXVII Olimpiada Artystyczna | |||||
11. | XLII Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał, Ewa Grunhaut, Justyna Mielniczek, Wiesława Świniarska |
13 | |||
12. | XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Barbara Dąbrowska-Musiał, Ewa Grunhaut Justyna Mielniczek Wiesława Świniarska |
59 | Maria Pawłowska (3a) Jan Bajtek (3a) Jagoda Dąbrowska (1a) |
||
13. | 45. MŁODZIEŻOWA OLIMPIADA Krajoznawcza Dolnego Śląska | Jolanta Burliga | 3 | Dawid Przystupski IIA, Jerzy Tomes IC, Alexander Sellbach IC | ||
14. | LIX Olimpiada Chemiczna | |||||
15. | LXII Olimpiada Fizyczna | Andrzej Hnat | 2 | Rafał Maciejewski (IIA), Radosław Wnęk | ||
16. | XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 8 | Arkadiusz Langaj (Ie), Adrianna Kulczak (IIe), Tomasz Bednarz (IIIe), Julia Lipowska (IIIe), Justyna Strzelczyk (IIIe) | ||
17. | Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej | Katarzyna Moskwa | 10 | Krzysztof Dudek (IIe), Rafał Koczela (IIe) | ||
18. | LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 17 | Tomasz Bednarz IIIe, Mateusz Guzik IIIe | Tomasz Bednarz IIIe | |
19. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | Katarzyna Moskwa | 20 | Adrianna Kulczak (IIe), Tomasz Bednarz (IIIe), Tomasz Pinkosz (IIIe), Justyna Strzelczyk (IIIe), Dominika Wysoczańska (IIIe) | ||
20. | XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Katarzyna Moskwa | 7 | |||
21. | Olimpiada Matematyczna | |||||
22. | XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
23. | Olimpiada Informatyczna | |||||
24 . | VIII Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
25 . | Olimpiada Młodego Handlowca | |||||
26 . | Olimpiada Wiedzy o Finansach | |||||
27 . | Olimpiada Ekonomiczna | |||||
.28. | I Olimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczości |
Ewa Nowak | 13 | Jacek Adamski (IA), Artur Bogacz (IIC), Jagoda Dąbrowska (IA), Agata Hajda (IA), Michał Kosatka (IIIF), Norbert Lechki (IIH),Michal Mazurec (IC), Maciej Miśta (IIIF), Michał Siekierski (IIIF), Agata Słupska (IA), Piotr Sołowij (IIIG), Adam Zabor (IIIG) |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maraton Językowy | Lidia Helman | 12 | Instytut Filologii Angielskiej UW | |
2. | Konkurs Jednego Wiersza "o Laur Plateranki" | Izabela Chaszczowska | 2 | LO im.E.Plater w Sosnowcu | |
3. | Konkurs poetycki " Magia słowa" | Izabela Chaszczowska | 1 | Julia Bogacz wyróżnienie | Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Krzyki |
4. | Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna" | Izabela Chaszczowska, Magdalena Fijarczyk, Leszek Duszyński,Jerzy Jasiński, Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 12 | ||
5. | Konkurs recytatorski "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo – Gerhart Hauptmann neu entdeckt" z okazji 150 rocznicy urodzin śląskiego noblisty | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - II miejsce, Alicja Gustowska (kl.Ig) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu |
6. | Niemiecko-polski konkurs plastyczny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
7. | Niemiecko-polski konkurs fotograficzny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Michalina Mazurek (kl.Ib) - II miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
8. | Wojewódzki konkurs fotograficzny "Bioróżnorodność w skali makro" | Barbara Dąbrowska-Musiał | 2 | Karolina Krzyśków - laureatka | Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych oddział Jelenia Góra |
9. | III Międzyszkolny Konkurs Translatorski | Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus | 3 | Maximilian Kobylański (kl.Ia) - I miejsce, opiekun Sylwia Korus, Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - wyróżnienie, opiekun Beata Tadla-Matkowska | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu |
10. | VI Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska | 39 | Aleksandra Korus (kl.IIIb), Maximilian Kobylański (kl.Ia) | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu |
11. | I Ogólnopolski Konkurs "Mein Sportidol" | Beata Tadla-Matkowska | 4 | Goethe-Institut Kraków | |
12. | XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny "Adamus 2012" | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński | 2 | Martyna Kuras kl. I D laureatka III miejsca - sekcja plastyczna, Alicja Działo kl. II D laureatka II miejsca - sekcja recytatorska | Liceum Ogólnokształcące w Górze |
13. | IX Ogólnopolski Konkurs na Literackie Wspomnienie "Listopadowa melancholia" | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński,Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 3 | Filip Czaja - wyróżnienie - opiekun Monika Kwiatkowska | VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie |
14. | Konkurs w ramach Radosnej Parady Niepodległości 11.11.2012 | Grażyna Przybycień | 14 | wyróżnienie | WCDN |
15. | Konkurs na prezentację komputerową o tematyce HIV i AIDS | Marta Drewniowska Lidia Stanisz |
7 | Dagmara Buksak kl. IA - wyróżnienie Paweł Wolniewicz kl. IIIH - nagroda |
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM Wrocławia, LO nr XII |
16. | Konkurs Fotograficzny " Barwy Jesieni" | Marta Drewniowska | 34 | Alicja Fryc kl.IA- I m., Kacper Bogacki kl.IA-II m., Urszula Hofman kl. IIG- III m.; Wyróżnienia: Gabriela Dubińska kl.IG, Katarzyna Zajączkowska kl.IA, Patryk Miksza Kl.ID | LO nr VII we Wrocławiu |
17. | Konkurs "Typowe produkty portugalskie" | Lidia Stanisz | 2 | Centrum Języka Portugalskiego | |
18. | Ogólnopolski Konkurs Graficzny " Magia Świąt" | Lidia Stanisz, Bożena Bugajska, Marta Drewniowska | 6 | Portal it-szkoła | |
19. | Konkurs grafiki komputerowej "Logo wolontariatu LO nr VII" | Marta Drewniowska, Bożena Bugajska, Lidia Stanisz | 15 | Urszula Szwedowicz kl. III A I m., Aleksandra Kwaśniewska kl. I D - II m., Małgorzata Mierzejewska kl. I D- III m., Magdalena Ośka kl. II H- wyróżnienie | LO nr VII we Wrocławiu |
20. | XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 2 | LO nr V we Wrocławiu | |
21. | Recytatorski i Literacki Konkurs Różewiczowski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska, Jerzy Jasiński | 8 | Anna Żarczyńska kl. III A - II miejsce, Julia Krause kl. II C - III miejsce | Gimnazjum nr 13 i Teatr Współczesny we Wrocławiu |
22. | XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: "Deutschfreund 2012" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus | 11 | Maximilian Kobylański (Ia), Alexander Seelbach (Ic), Klara Malinowski (IIa), Aleksandra Korus (IIIb) oraz wyróżnienia: Agata Słupska (Ia), Michał Mazurec (Ic), Zuzanna Chmielarska (IId) | LO nr VII we Wrocławiu |
23. | Ogólnopolski Konkurs Polska Piastowska | Grażyna Przybycień | 18 | Konrad Jaśniewicz | LO nr VIII Białystok |
24. | V Konkurs "My w Europie" | Katarzyna Moskwa | 6 | Mateusz Guzik (IIIe), Katarzyna Zielińska (IIe) | LO nr XII Wrocław |
26. | Z ortografią na co dzień | Magdalena Fijarczyk Renata Myśków |
24 | Centrum Edukacji Humanistycznej | |
27. | Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu - FAST 2013 |
1 | Dawid Przystupski (IIA) | Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu, Fundacja Aleksandra Jabłońskiego | |
28. | IV Konkurs Języka Niemieckiego "Zeige dein Talent!" ("Pokaż swój talent!") | Beata Tadla-Matkowska Bożena Rośkiewicz |
4 | Izabella Pietkiewicz (kl.Ib) - II miejsce (opiekun Beata Tadla - Matkowska) i Aleksandra Dudycz (kl.Ib) - II miejsce (opiekun Bożena Rośkiewicz), Paweł Kuriata (kl.Ic) - III miejsce (opiekun Beata Tadla-Matkowska) | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu |
29. | VI Ogólnopolski Konkurs na Felieton | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński, Renata Myśków | 5 | Marcelina Śmigiel kl. Id - laureatka III miejsca, Kamil Sobolewski kl. III c - finalista konkursu | LO nr XII, Instytut Filologii Polskiej UWr. |
30. | VI Konkurs Literacki | Izabela Chaszczowska | 1 | Marcelina Śmigiel kl. I D - finalistka | LO nr X i Muzeum Narodowe we Wrocławiu |
31. | Konkurs literacki "Wędrówki szlakiem wartości" | Izabela Chaszczowska | 1 | LO nr X i Fundacja "PAX et BONUM" | |
32. | Konkurs recytatorski "Wędrówki szlakiem wartości" | Izabela Chaszczowska | 2 | Julia Bogacz kl. I c - II miejsce, Dominika Czyżyk kl. I c - wyróżnienie | LO nr X i Fundacja "PAX et BONUM" |
33. | Konkurs literacki Wszechnica Teatralna | Izabela Chaszczowska | 1 | Aleksandra Teneta kl. I c - I miejsce | Wszechnica Teatralna przy Teatrze Polskim we Wrocławiu |
34. | Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Romer" | Jolanta Burliga | 12 | XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie | |
34. | Ogólnoposki konkurs geologiczno-środowiskowy "Nasza Ziemia" | Jolanta Burliga | 1 | Monika Szymańska IIC | Państwowy Instytut Geologiczny |
35. | Międzynarodowy Konkurs Poetycko - Plastyczny "Baczyniak" | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński, Renata Myśków | 6 | recytacja: Alicja Działo kl. II d - I miejsce, Katarzyna Boniecka i Milena Rakszawska kl. Id - finalistki, plastyka: Martyna Kuras kl. I d - I miejsce, Joanna Smolińska i Martyna Zimoch kl. Ic - III miejsce | Liceum Ogólnokształcące w Nowej Soli |
36. | II Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną: "Wien - die Hauptstadt Osterreichs" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 3 | Joanna Zieleń - wyróżnienie | Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu |
37. | Ogólnopolski Konkurs "Moja szkolna tapeta" | Bożena Bugajska | 40 | Kategoria pierwsza: I miejsce Daria Wertelecka kl.3E, II miejsce Ewa Dymnicka kl.3B, wyróżnienia: Justyna Szlufik kl.3B, Iga Zielinska kl.3D, Patryk Lorenz kl.3D, Kategoria druga: I miejsce Łukasz Szydłowski kl.1B, II miejsce Oliwia Maciak kl.3E Wyróżnienia: Edyta Cebulska kl.3E, Aleksander Seelbach kl.1C. |
firma MIKOHA oraz Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. |
38. | Szkolny Konkurs na Film o Szkole | Bożena Bugajska | 12 filmów | I miejsce klasa 1B, II miejsce klasa 1H, III miejsce klasa 2H, wyróżnienia: klasy 1D, 2H | Samorząd Uczniowski LO nr VII we Wrocławiu. |
39. | Konkurs grafiki komputerowej " Plakat promujący LO nr VII" | Marta Drewniowska, Bożena Bugajska | 42 | Aleksandra Kozaczko kl. I d- I miejsce, Kornelia Paluszkiewicz kl. I d- II miejsce, Urszula Hofman kl. II g- III miejsce, Gabriela Dubińska kl. I g- wyróżnienie, Piotr Nowak kl. III d- wyróżnienie, Piotr Domański kl.III f- wyróżnienie,Weronika Gorgolewska kl. I c- wyróżnienie | Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu |
40. | Ogólnopolski Konkurs Diversity Motorola | Lidia Stanisz, Marta Drewniowska | 4 | Magdalena Ośka kl. II h, Paulina Binas kl. II h, Rafał Kowalczyk kl. II h, Piotr Buba kl. I f | Motorola Solutions System Polska |
41. | Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie | Marta Drewniowska, Lidia Stanisz | 18 | Radek Miernik kl. I h- II etap, Michał Kawa kl.I h- II etap, Kamil Kałuża kl. I h- II etap, Piotr Machała kl. III h- II etap, Remigiusz Zamiara kl. III h- II etap, Artur Zawisza kl. III h- II etap | Allegro Group, Netia Group |