Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2010/2011) |
(→Rok szkolny 2010/2011) |
||
Linia 101: | Linia 101: | ||
|17.||"Wrocławska Solidarność 1980-1989"||Aleksandra Wojciechowska||5||Emil Barczyński IIIH, Michał Burdka IIIH, Paweł Joniak IIIH, Jakub Ławicki IIIH, Michał Winkler IIIH | |17.||"Wrocławska Solidarność 1980-1989"||Aleksandra Wojciechowska||5||Emil Barczyński IIIH, Michał Burdka IIIH, Paweł Joniak IIIH, Jakub Ławicki IIIH, Michał Winkler IIIH | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |18.|| || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |19.|| || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |20.|| || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |21.|| || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |22.|| || || || | ||
|} | |} |
Wersja z 17:31, 18 sty 2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki) | Magdalena Korytowska | ||||
2. | XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
3. | XXXV Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Sylwia Korus | 16 | Aleksandra Korus Ib | ||
5. | XXIV Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | ||||
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kossakowska | ||||
7. | XL Olimpiada Biologiczna | |||||
8. | XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | zespół nauczycieli biologii | ||||
9. | LVII Olimpiada Chemiczna | |||||
10. | XLII Olimpiada Matematyczna | |||||
11. | IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej | zspół nauczycieli matematyki | ||||
12. | XVIII Olimpiada Informatyczna | Lidia Stanisz | ||||
13. | XXXVII Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 6 | - | - | - |
14. | IX Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk | |||||
15. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 2 | Grzegorz Lebedowicz IIIE | ||
16. | VI Olimpiada Przedsiębiorczości | Ewa Nowak | 7 | |||
17. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | zespół nauczycieli historii | 8 | - | - | - |
18. | XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
19. | IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1514-1683 | zespół nauczycieli historii | Dominik Hadas IIIi Mateusz Siedlecki IIIi Maciej Mieszkowski IC |
|||
20. | ||||||
21. | ||||||
22. | ||||||
23. | ||||||
24. | ||||||
25. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego | nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Płynąć pod prąd" | Leszek Duszyński | 1 na 242 | Krystyna Rudzińska dyplom uznania za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" |
2. | Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus | 30 | Aleksandra Korus Ib,Dorota Wolny Ib, Magdalena Sokołowska IIa, Aleksandra Ilnicka IIIa,Marta Ogrodowczyk IIIb,Joanna Molęda IIIa |
3. | Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | Sarah Pasierbek IIc, Agata Mikołajków IIb, Marta Steciuk IIIa |
4. | Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung" | Beata Tadla-Matkowska | 3 | |
5. | Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz | 22 | Aleksandra Korus Ib,Magdalena Sokołowska IIa, Joanna Molęda IIIa |
6. | XXIV Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 1 | |
7. | IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD | Małgorzata Musiałek | Ida Reguska IA - wyróżnienie, Aleksandra Gintowt IIG - wyróżnienie (konkurs na prezentację komputerową | |
8. | XIV Dolnośląki Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej | zespół nauczycieli polonistów | 8 | Kategoria recytacja: Kinga Jakób IC - I miejsce, Olga Kosiorek IID - III miejsce, Katarzyna Zielonka IIC - wyróżnienie (opieka Jerzy Jasiński); kategoria poezja śpiewana: Joanna Zieleń IF - I miejsce (opieka Renata Myśków) |
9. | Miedzyszkolny Konkurs z języka angielskiego "Photo Story" | Jolanta Rózanowska | Urszula Szwedowicz IA | |
10. | Turniej Geografii Polski "Romer"- edycja IV | Jolanta Burliga | 29 | |
11. | IV Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia "Wratislavia Aeterna" | zespół nauczycieli historii | 4 | Amelia Szymoniak IIi, Krzysztof Mucha IIG, Małgorzata Rusiecka IIC |
12. | XI Konkurs Historyczny "Polska Piastów" | zespół nauczycieli historii | 14 | |
13. | "Bóg wojny czy tyran Europy" | zespół nauczycieli historii | 9 | |
14. | IV Dolnośląski konkurs wiedzy o Europie „MY W EUROPIE” Jak wykorzystać szanse w zjednoczonej Europie? | zespół nauczycieli historii | 14 | Przemysław Niedroszlański IIIH, Aleksandra Papierzańska IIH |
15. | "Marszałek Piłsudski we współczesnych dekoracjach" | Aleksandra Wojciechowska | 2 | |
16. | "Solidarny Wrocław" Miejska gra historyczna | Aleksandra Wojciechowska | 6 | Agnieszka Ciborowska |
17. | "Wrocławska Solidarność 1980-1989" | Aleksandra Wojciechowska | 5 | Emil Barczyński IIIH, Michał Burdka IIIH, Paweł Joniak IIIH, Jakub Ławicki IIIH, Michał Winkler IIIH |
18. | ||||
19. | ||||
20. | ||||
21. | ||||
22. |