Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2011/2012) |
(→Rok szkolny 2011/2012) |
||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|3.||XXXV Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| | |3.||XXXV Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |4.||XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego|||||| | + | |4.||XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |5.||XXIV Olimpiada Języka Francuskiego || | + | |5.||XXIV Olimpiada Języka Francuskiego |||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |6.||XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego|| | + | |6.||XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego|| |||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |7.||XL Olimpiada Biologiczna|| | + | |7.||XL Olimpiada Biologiczna|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |8.||XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej || | + | |8.||XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |9.||LVII Olimpiada Chemiczna|| | + | |9.||LVII Olimpiada Chemiczna|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |10.||IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej || | + | |10.||IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej |||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |11.||XXXVII Olimpiada Historyczna|| | + | |11.||XXXVII Olimpiada Historyczna|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |12.||LI Olimpiada Wiedzy o Polsce <br> i Świecie Współczesnym|| | + | |12.||LI Olimpiada Wiedzy o Polsce <br> i Świecie Współczesnym|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |13.||VI Olimpiada Przedsiębiorczości|| | + | |13.||VI Olimpiada Przedsiębiorczości|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |14.||XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka|| | + | |14.||XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka|||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |15.||XXI Olimpiada Teologii Katolickiej || | + | |15.||XXI Olimpiada Teologii Katolickiej |||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |16.||IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża <br> Polskiego | + | |16.||IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża <br> Polskiego|| |||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |17.||LI Olimpiada Fizyczna||Andrzej Hnat || | + | |17.||LI Olimpiada Fizyczna||Andrzej Hnat |||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |18.||Olimpiada Języka Łacińskiego || | + | |18.||Olimpiada Języka Łacińskiego |||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |19.||Olimpiada Wiedzy o Finansach || | + | |19.||Olimpiada Wiedzy o Finansach |||||||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|} | |} |
Wersja z 13:58, 26 cze 2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXV Olimpiada Artystyczna | |||||
2. | XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
3. | XXXV Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego | |||||
5. | XXIV Olimpiada Języka Francuskiego | |||||
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | |||||
7. | XL Olimpiada Biologiczna | |||||
8. | XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | |||||
9. | LVII Olimpiada Chemiczna | |||||
10. | IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
11. | XXXVII Olimpiada Historyczna | |||||
12. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
|||||
13. | VI Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
14. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | |||||
15. | XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
16. | IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego |
|||||
17. | LI Olimpiada Fizyczna | Andrzej Hnat | ||||
18. | Olimpiada Języka Łacińskiego | |||||
19. | Olimpiada Wiedzy o Finansach |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Płynąć pod prąd" | Leszek Duszyński | 1 na 242 | Krystyna Rudzińska dyplom uznania za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" |
2. | XIV Dolnośląski Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej "Chopin - LOGOSFERA" |
zespół nauczycieli polonistów | 8 | Kategoria recytacja:Kinga Jakób 1c - I miejsce, Olga Kosiorek 2d - III miejsce, Katarzyna Zielonka 2C - wyróżnienie (opieka Jerzy Jasiński); kategoria poezja śpiewana:Joanna Zieleń 1f - I miejsce (opieka Renata Myśków) |
3. | II Wojewódzki Konkurs Poetycki „O złoty karton III LO” – „Odjazdy, przesiadki, cienie” |
Monika Kwiatkowska | 1 | Aleksander Pietrus-Rajman 3b nagroda specjalna |
4. | IV Konkurs Literacki pod patronatem X LO i Muzeum Narodowego we Wrocławiu „W moim mieście jest więcej mostów niż murów…” |
Monika Kwiatkowska | 1 | Aleksander Pietrus-Rajman 3b III miejsce |
5. | Konkurs fotograficzny „Przekręt” | Izabela Chaszczowska | 1 | Jakub Jędrzejewski - wyróżnienie (udział w wystawie pokonkursowej) |
6. | Konkurs literacki "Są mosty, które łączą, nie dzielą" | Leszek Duszyński | 1 | Maura Pęczak 1b finalistka |
7. | VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli | Izabela Chaszczowska Leszek Duszyński Renata Myśków |
9 | Anna Żarczyńska 1a - III miejsce (recytacja) Konstancja Stanclik 2a - II miejsce (interpretacja wiersza) Michalina Zając 2i - II miejce (recytacja) Agnieszka Przybylska 1e - III miejsce (recytacja) |
7. | Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund" | zespół nauczycieli j. niemieckiego Bożena Rośkiewicz |
30 | Aleksandra Korus Ib - III miejsce w kraju, I miejsce na Dln. Śląsku |
8. | Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | laureatki: Sarah Pasierbek 2C, Agata Mikołajków 2B, Marta Steciuk 3A |
9. | Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego | zespół nauczycieli j. niemieckiego Bożena Rośkiewicz |
22 | Aleksandra Korus 1b - miejsce 6 |
10. | Wojewódzki Konkurs DeutschQuiz | zespół nauczycieli j. niemieckiego Bożena Rośkiewicz |
23 | Aleksandra Korus Ib - II miejsce |
11. | Konkurs Lingwistyczny "Pokaż nam język!" | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska | 8 | Aleksandra Korus Ib, Dorota Wolny Ib - finalistki |
12. | Ogólnopolski Konkurs Germanistyczny "Sprachdoktor 2011" | zespół nauczycieli j. niemieckiego Bożena Rośkiewicz |
18 | Aleksandra Korus Ib - II miejsce w woj. dolnośląskim III miejsce w kraju |
13. | Regionalny Konkurs dla Młodych Talentów "Zeige dein Talent!" | Beata Tadla-Matkowska | 3 | Konstancja Stanclik 2a i Zuzanna Śmiechowicz 2a - I miejsce |
14. | Turniej Wiedzy o Francji | Wioletta Piegzik | 2 | Amelia Walter 2e Katarzyna Pol 2e w finale Katarzyna Pol - I miejsce |
15. | Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego "Photo Story" | Jolanta Różanowska | Urszula Szwedowicz 1a - II miejsce | |
16. | Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych U.S. Challenge” Zoom in on America” (Konsulat Generalny w Krakowie) |
Magdalena Prykowska Karolina Demczyszyn |
3 | Agata Forkasiewicz i Jagoda Olczak (1c), Anna Sobczyszyn (2g) - II miejsce (drużynowo) |
17. | XIV Ogólnopolski Konkurs na Przekład Wiersza Baczyńskiego na język angielski | Anna Pięta | 10 | Krzysztof Lachowski 1a – II miejsce w Polsce |
18. | Konkurs Językowy "Pokaż nam język" | zespół nauczycieli języka angielskiego | 11 | Katarzyna Pol 2e - finalistka |
19. | Being Agatha Christie - konkurs na opowiadanie w języku angielskim | Karolina demczyszyn | 1 | Wiktoria Wójcik 1b - wyróżnienie |
20. | IV Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia "Wratislavia Aeterna" | Aleksandra Milewicz | 4 | Amelia Szymoniak 2i, Małgorzata Rusiecka 2c - wyróżnienie (IV miejsce) |
21. | "Bóg wojny czy tyran Europy" | zespół nauczycieli historii | 9 | Dominik Hadas - IV miejsce, Jakub Ławicki - V miejsce, Mariusz Linard - VII miejsce |
22. | IV Dolnośląski konkurs wiedzy o Europie „MY W EUROPIE” Jak wykorzystać szanse w zjednoczonej Europie? |
Aleksandra Wojciechowska | 14 | Przemysław Niedroszlański 3h, Aleksandra Papierzańska 2h - finaliści |
23. | "Solidarny Wrocław" Miejska gra historyczna | Aleksandra Wojciechowska | 6 | Agnieszka Ciborowska IIH - I miejsce |
24. | "Wrocławska Solidarność 1980-1989" | Aleksandra Wojciechowska | 5 | Emil Barczyński, Michał Burdka, Paweł Joniak, Jakub Ławicki, Michał Winkler (z 3h) - wyróżnienie |
25. | Konkurs fotograficzny "Magiczny Wrocław" | Aleksandra Milewicz | 1 | Małgorzata Bajda 2e - wyróżnienie |
26. | Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polscy nobliści" | Grażyna Przybycień | 2 | Mijas Natalia Ic, Olczak Jagoda Ic - I miejsce |
27. | XVI Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo - Wschodnich | Grażyna Przybycień | 3 | Kamil Sobolewski (1c) - II miejsce Magdalena Dawidowska (1c)- III miejsce |
28. | XVII Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich | Grażyna Przybycień | 4 | I miejsce - Elmelda Mashingo (3i), II miejsce – Anna Trutowska(2a), III miejsce – Magdalena Szymanek (1c), Edyta Lipiak (2a) zdobyła wyróżnienie |
29. | V Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej | Aleksandra Wojciechowska | 2 | Bartosz Czekanski Daniel Grabowski z IIh - finaliści |
30. | "W poszukiwaniu powojennego skarbu" historyczna gra miejska | Aleksandra Wojciechowska | 8 | Agnieszka Ciborowska, Aleksandra Papierzańska, Małgorzata Dobrzańska, Daniel Grabowski, Mateusz Król, Kornel Mrozek i Łukasz Tupaj - 2h - miejsce 8 |
31. | Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny | Agata Zarzycka Janina Uryga zespół nauczycieli fizyki |
7 | Kacper Pytowski 3g Aleksander Kozak 2a |
32. | Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „LWIĄTKO 2011” | zespół nauczycieli fizyki Andrzej Hnat Agata Zarzycka |
18 | dyplom i tytuł "TAON" Michał Siekierski IF Piotr Machała IH |
33. | Konkurs Matematyczny ALFIK | zespół nauczycieli matematyki | 50 | Lista osób nagrodzonych |
34. | Konkurs Matematyczny KANGUR | zespół nauczycieli matematyki | 52 | Wyróżnienie: Joanna Trzaska Ig, Wiktor Perlak Ih, Kacper Grobelny If Michał Siekierski If, Jagoda Olczak Ic, Rafał Bobik Ih Aleksandra Bierońska If, Jakub Ławicki IIIh, Filip Gromuł III h |
35. | XXII Konkurs Matematyczny "Matematyka bez granic" | zespół nauczycieli matematyki Marzena Stróżyńska |
6 klas | klasa IG - III miejsce w okręgu wrocławsko - opolskim |
36. | XII Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych organizowany przez SNTI | Bożena Bugajska Lidia Stanisz |
4 | Martyna Kwiatkowska 3f - III miejsce |
37. | "Piękno przyrody" kategoria: fotografia | Ewa Grunhaut, Magdalena Korytowska | 1 | Patrycja Sieczkowska IC - II miejsce |
38. | Szkolna Internetowa Gra Giełdowa | Ewa Nowak | 3 | zespołowo III miejsce w województwie |
39. | IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD | Małgorzata Musiałek Bożena Bugajska |
4 | Ida Reguska 1A - wyróżnienie, Aleksandra Gintowt 2G - wyróżnienie (konkurs na prezentację komputerową) |
40. | X Edycja Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy, Bezpieczeństwie Pracy i Ochronie Zdrowia | Ryszard Twardowski Jacek Szczepanik |
2 | Agnieszka Łach (IId) I miejsce w klasyfikacji indywidualnej i wspólnie z Moniką Kisiel (IIc) I miejsce w klasyfikacji zespołowej |
41. | Konkurs na najlepsze Szkolne Koło Pierwszej Pomocy PierwszoPomoco Pomaganie – Aktywni i Bezpieczni |
Ryszard Twardowski | 20 | 2 miejsce w finale |
42. | 600-lecia Bitwy Pod Grunwaldem i o Polskim Lotnictwie Wojskowym oraz zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego |
Jacek Szczepanik | 3 | Hadas Dominik, Morawski Mateusz, Burdka Michał Drużyna zajęła III miejsce |
43. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych |
Jacek Szczepanik | 5 | Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie Fojt Patryk II miejsce indywidualnie Drużynowo I miejsce |
44. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr XV | Jacek Szczepanik | 6 | Kuriata Karol - II miejsce ind. w kat. chłopców Litwicka Karolina – III miejsce ind. w kat. dziewcząt |
45. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie O Wielką Bombkę Wigilijną oraz Puchar Dyrektora LO nr IV |
Jacek Szczepanik | 5 | Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie Drużynowo II miejsce |
46. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr VII z Okazji Święta Szkoły |
Jacek Szczepanik | 8 | Fojt Patryk I miejsce indywidualnie Suchowiecki Jędrzej II miejsce indywidualnie Grzymski Filip III miejsce indywidualnie drużynowo I miejsce |
47. | Zawody strzeleckie o "Babkę Wielkanocną" i Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr I | Jacek Szczepanik | 6 | Ciborowska Agnieszka, Fojt Patryk, Suchowiecki Jędrzej, Piotr Nowak III miejsce drużynowo |
48. | Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora ZS im. T. Kościuszki w Wołowie | Jacek Szczepanik | 8 | I miejsce drużynowo |
49. | Zawody Sportowo - Obronne WROCLOK 2011 | Jacek Szczepanik | 7 | I miejsce drużynowo - karabinek pneumat. I miejsce drużynowo - kbks 50 m |