Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2010/2011) |
(→Rok szkolny 2010/2011) |
||
Linia 9: | Linia 9: | ||
!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel -e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi | !- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel -e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |1.||XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki)|| Magdalena Korytowska ||<div style="text-align: center"></div>||Ewa Faron 3G <br> Jan Losiak 2G <br> Agata Czerniawska 2G||--|| | + | |1.||XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki)|| Magdalena Korytowska ||<div style="text-align: center"></div>||Ewa Faron 3G <br> Jan Losiak 2G <br> Agata Czerniawska 2G||--||-- |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|2.||XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego || Leszek Duszyński<br> Magdalena Fijarczyk<br> Renata Myśków||6<div style="text-align: center"></div> ||Aleksander Kozak 2A<br> Justyna Kuźmińska 2A <br>Amelia Walter 2E<br>Alicja Syta 3i<br> Aleksandra Zagórska 2i ||--||-- | |2.||XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego || Leszek Duszyński<br> Magdalena Fijarczyk<br> Renata Myśków||6<div style="text-align: center"></div> ||Aleksander Kozak 2A<br> Justyna Kuźmińska 2A <br>Amelia Walter 2E<br>Alicja Syta 3i<br> Aleksandra Zagórska 2i ||--||-- | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|5.||XXIV Olimpiada Języka Francuskiego ||Wioletta Piegzik ||3||Martyna Wanagiel 2i ||--||-- | |5.||XXIV Olimpiada Języka Francuskiego ||Wioletta Piegzik ||3||Martyna Wanagiel 2i ||--||-- | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |6.||XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego|| Ewa Kosakowska - Woźniak||<div style="text-align: center"></div>1||-- ||-- || | + | |6.||XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego|| Ewa Kosakowska - Woźniak||<div style="text-align: center"></div>1||-- ||-- ||-- |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|7.||XL Olimpiada Biologiczna||Barbara Dąbrowska-Musiał<br> Ewa Grunhaut<br> Justyna Mielniczek<br> Wiesława Świniarska ||12<div style="text-align: center"></div>||Brzostek Michalina 3d<br>Furman Natalia 3c<br> Jaroszewicz Paulina 3a<br> Kowalik Maciej 2a<br> Kuźmińska Justyna 2a<br> Lubieniecki Paweł 2a<br> Markulak Patrycja 3b<br> Ostromęcka Urszula 3c<br> Piotrowska Bogusława 3c<br> Pupka Dominika 3b<br> Sofińska Monika 3a<br> Wrona Karina 3a ||-- ||-- | |7.||XL Olimpiada Biologiczna||Barbara Dąbrowska-Musiał<br> Ewa Grunhaut<br> Justyna Mielniczek<br> Wiesława Świniarska ||12<div style="text-align: center"></div>||Brzostek Michalina 3d<br>Furman Natalia 3c<br> Jaroszewicz Paulina 3a<br> Kowalik Maciej 2a<br> Kuźmińska Justyna 2a<br> Lubieniecki Paweł 2a<br> Markulak Patrycja 3b<br> Ostromęcka Urszula 3c<br> Piotrowska Bogusława 3c<br> Pupka Dominika 3b<br> Sofińska Monika 3a<br> Wrona Karina 3a ||-- ||-- | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |8.||XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej ||zespół nauczycieli biologii ||67<div style="text-align: center"></div>||-- ||-- || | + | |8.||XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej ||zespół nauczycieli biologii ||67<div style="text-align: center"></div>||-- ||-- ||-- |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|9.||LVII Olimpiada Chemiczna||zespół nauczycieli chemii <br> Jacek Miszczyk ||11||Piotr Kaczmarek 3A <br> Sebastian Sitkiewicz 3F <br>Maciej Kowalik 2A <br> Justyna Kuźmińska 2A <br> Magdalena Sokołowska 2A <br> Karolina Pawlus 2A ||Sebastian Sitkiewicz 3F<br> Maciej Kowalik 2A||laureat <br> finalista | |9.||LVII Olimpiada Chemiczna||zespół nauczycieli chemii <br> Jacek Miszczyk ||11||Piotr Kaczmarek 3A <br> Sebastian Sitkiewicz 3F <br>Maciej Kowalik 2A <br> Justyna Kuźmińska 2A <br> Magdalena Sokołowska 2A <br> Karolina Pawlus 2A ||Sebastian Sitkiewicz 3F<br> Maciej Kowalik 2A||laureat <br> finalista | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |10.||IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej ||Iwona Walczak <br> Jolanta Tarnowska <br>zespół nauczycieli matematyki||81||Agata Antoniak 1A<br>Patryk Lorenz 1D<br> Aleksandra Bierońska 1F<br>Michał Siekierski 1F<br>Joanna Trzaska 1G<br>Aleksander Kozak 2A<br>Wiktoria Wrońska 3A<br>Emil Barczyński 3H||Wiktoria Wrońska | + | |10.||IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej ||Iwona Walczak <br> <br> Jolanta Tarnowska <br>zespół nauczycieli matematyki||81||Agata Antoniak 1A<br>Patryk Lorenz 1D<br> Aleksandra Bierońska 1F<br>Michał Siekierski 1F<br>Joanna Trzaska 1G<br>Aleksander Kozak 2A<br>Wiktoria Wrońska 3A<br>Emil Barczyński 3H||Wiktoria Wrońska <br> Michał Siekierski<br> Agata Antoniak ||finaliści |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|11.||XVIII Olimpiada Informatyczna|| Lidia Stanisz ||<div style="text-align: center"></div>||--||--||-- | |11.||XVIII Olimpiada Informatyczna|| Lidia Stanisz ||<div style="text-align: center"></div>||--||--||-- |
Wersja z 11:11, 4 maj 2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki) | Magdalena Korytowska | Ewa Faron 3G Jan Losiak 2G Agata Czerniawska 2G |
-- | -- | |
2. | XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Leszek Duszyński Magdalena Fijarczyk Renata Myśków |
6 | Aleksander Kozak 2A Justyna Kuźmińska 2A Amelia Walter 2E Alicja Syta 3i Aleksandra Zagórska 2i |
-- | -- |
3. | XXXV Olimpiada Języka Angielskiego | zespół nauczycieli jęz. angielskiego Magdalena Prykowska |
29 | Aleksander Pietrus - Rajman 3B | -- | -- |
4. | XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Sylwia Korus | 16 | Aleksandra Korus 1B | -- | -- |
5. | XXIV Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | 3 | Martyna Wanagiel 2i | -- | -- |
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 1 | -- | -- | -- |
7. | XL Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał Ewa Grunhaut Justyna Mielniczek Wiesława Świniarska |
12 | Brzostek Michalina 3d Furman Natalia 3c Jaroszewicz Paulina 3a Kowalik Maciej 2a Kuźmińska Justyna 2a Lubieniecki Paweł 2a Markulak Patrycja 3b Ostromęcka Urszula 3c Piotrowska Bogusława 3c Pupka Dominika 3b Sofińska Monika 3a Wrona Karina 3a |
-- | -- |
8. | XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | zespół nauczycieli biologii | 67 | -- | -- | -- |
9. | LVII Olimpiada Chemiczna | zespół nauczycieli chemii Jacek Miszczyk |
11 | Piotr Kaczmarek 3A Sebastian Sitkiewicz 3F Maciej Kowalik 2A Justyna Kuźmińska 2A Magdalena Sokołowska 2A Karolina Pawlus 2A |
Sebastian Sitkiewicz 3F Maciej Kowalik 2A |
laureat finalista |
10. | IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak Jolanta Tarnowska zespół nauczycieli matematyki |
81 | Agata Antoniak 1A Patryk Lorenz 1D Aleksandra Bierońska 1F Michał Siekierski 1F Joanna Trzaska 1G Aleksander Kozak 2A Wiktoria Wrońska 3A Emil Barczyński 3H |
Wiktoria Wrońska Michał Siekierski Agata Antoniak |
finaliści |
11. | XVIII Olimpiada Informatyczna | Lidia Stanisz | -- | -- | -- | |
12. | XXXVII Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 6 | -- | -- | -- |
13. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 2 | Grzegorz Lebedowicz IIIE | Grzegorz Lebedowicz IIIE | |
14. | VI Olimpiada Przedsiębiorczości | Ewa Nowak | 7 | Małgorzata Roznerska 3C Radosław Styrna 2C |
-- | |
15. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | zespół nauczycieli historii | 8 | - | - | - |
16. | XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | Monika Altman | 26 | Justyna Kuźmińska 2A, A. Trutowska 2A W. Jakubowski 2H |
- | |
17. | IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1514-1683 | zespół nauczycieli historii Katarzyna Moskwa |
11 | Dominik Hadas 3i Mateusz Siedlecki 3i |
||
18. | LI Olimpiada Fizyczna | Andrzej Hnat | 2 | Maciej Chrzanowski 3F | Maciej Chrzanowski 3F | |
21. | Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 30 | - | - | - |
22. | Olimpiada Wiedzy o Finansach | Ewa Nowak | 1 | Radosław Styrna 2C | - | - |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego | nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Płynąć pod prąd" | Leszek Duszyński | 1 na 242 | Krystyna Rudzińska dyplom uznania za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" |
2. | Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus | 30 | Aleksandra Korus IB - III miejsce w kraju, I miejsce na Dln. Śląsku, Dorota Wolny IB, Magdalena Sokołowska IIA, Aleksandra Ilnicka IIIA, Marta Ogrodowczyk IIIB, Joanna Molęda IIIA |
3. | Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | laureatki: Sarah Pasierbek IIC, Agata Mikołajków IIB, Marta Steciuk IIIA |
4. | Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung" | Beata Tadla-Matkowska | 3 | |
5. | Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz | 22 | Aleksandra Korus IB, Magdalena Sokołowska IIA, Joanna Molęda IIIA |
6. | XXIV Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 1 | |
7. | IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD | Małgorzata Musiałek Bożena Bugajska |
4 | Ida Reguska IA - wyróżnienie, Aleksandra Gintowt IIG - wyróżnienie (konkurs na prezentację komputerową |
8. | XIV Dolnośląki Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej | zespół nauczycieli polonistów | 8 | Kategoria recytacja:Kinga Jakób IC - I miejsce, Olga Kosiorek IID - III miejsce, Katarzyna Zielonka IIC - wyróżnienie (opieka Jerzy Jasiński); kategoria poezja śpiewana:Joanna Zieleń IF - I miejsce (opieka Renata Myśków) |
9. | Miedzyszkolny Konkurs z języka angielskiego "Photo Story" | Jolanta Różanowska | Urszula Szwedowicz IA - II miejsce | |
10. | Turniej Geografii Polski "Romer"- edycja IV | Jolanta Burliga | 29 | |
11. | IV Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia "Wratislavia Aeterna" | zespół nauczycieli historii Aleksandra Milewicz |
4 | Amelia Szymoniak IIi, Krzysztof Mucha IIG, Małgorzata Rusiecka IIC - zakwalifikowani do II etapu |
12. | XI Konkurs Historyczny "Polska Piastów" | zespół nauczycieli historii | 14 | |
13. | "Bóg wojny czy tyran Europy" | zespół nauczycieli historii | 9 | Dominik Hadas - IV miejsce, Jakub Ławicki - V miejsce, Mariusz Linard - VII miejsce |
14. | IV Dolnośląski konkurs wiedzy o Europie „MY W EUROPIE” Jak wykorzystać szanse w zjednoczonej Europie? | zespół nauczycieli historii Aleksandra Wojciechowska |
14 | Przemysław Niedroszlański IIIH, Aleksandra Papierzańska IIH - finaliści |
15. | Turniej Wiedzy o Francji | Wioletta Piegzik | 2 | Amelia Walter 2E Katarzyna Pol 2E w finale Katarzyna Pol - I miejsce |
16. | "Solidarny Wrocław" Miejska gra historyczna | Aleksandra Wojciechowska | 6 | Agnieszka Ciborowska IIH - I miejsce |
17. | "Wrocławska Solidarność 1980-1989" | Aleksandra Wojciechowska | 5 | Emil Barczyński IIIH, Michał Burdka IIIH, Paweł Joniak IIIH, Jakub Ławicki IIIH, Michał Winkler IIIH - wyróżnienie |
18. | Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny | Agata Zarzycka Janina Uryga fizycy |
7 | Kacper Pytowski IIIG Aleksander Kozak IIA |
19. | Konkurs na najlepsze Szkolne Koło Pierwszej Pomocy PierwszoPomoco Pomaganie – Aktywni i Bezpieczni | Ryszard Twardowski | 20 | 2 miejsce w finale |
20. | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bobr | Lidia Stsnisz | 12 | |
21. | Konkurs na kartkę świąteczną organizowany przez SNTI | Lidia Stanisz Bożena Bugajska |
4 | |
22. | Ogólnopolski Konkurs na Felieton | Izabela Chaszczowska | Agnieszka Wróblewska Piotr Żemojtel (rozstrzygnięcie w kwietniu) | |
23. | II Wojewódzki Konkurs Poetycki „O złoty karton III LO” – „Odjazdy, przesiadki, cienie” | Monika Kwiatkowska | Aleksander Pietrus-Rajman 3B (rozstrzygnięcie w lutym) | |
24. | IV Ogólnopolski Konkurs na Felieton | Monika Kwiatkowska | Aleksandra Gintowt (rozstrzygnięcie w kwietniu) | |
25. | Konkurs Matematyczny ALFIK | matematycy | 50 | Lista osób nagrodzonych |
26. | Konkurs biologiczny w języku angielskim ‘The Beetle’ | Anna Pięta Jolanta Różanowska |
6(rozstrzygnięcie w marcu) | |
27. | Konkurs "Szkolny Poliglota" | Jolanta Różanowska | 2 | |
28. | 600-lecia Bitwy Pod Grunwaldem i o Polskim Lotnictwie Wojskowym oraz zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego | Jacek Szczepanik | 3 | Hadas Dominik, Morawski Mateusz, Burdka Michał Drużyna zajęła III miejsce |
29. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych | Jacek Szczepanik | 5 | Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie Fojt Patryk II miejsce indywidualnie Drużynowo I miejsce |
30. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr XV | Jacek Szczepanik | 6 | Kuriata Karol - II miejsce ind. w kat. chłopców Litwicka Karolina – III miejsce ind. w kat. dziewcząt |
31. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie O Wielką Bombkę Wigilijną oraz Puchar Dyrektora LO nr IV | Jacek Szczepanik | 5 | Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie Drużynowo II miejsce |
32. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr VII z Okazji Święta Szkoły | Jacek Szczepanik | 8 | - |
–