Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2009/2010) |
(→Rok szkolny 2009/2010) |
||
Linia 114: | Linia 114: | ||
|29.||Pierwszy Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski||Beata Tadla-Matkowska||style="text-align:center"| ||Justyna Pordzik kl.IA - I miejsce | |29.||Pierwszy Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski||Beata Tadla-Matkowska||style="text-align:center"| ||Justyna Pordzik kl.IA - I miejsce | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |30.||XV Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich||Grażyna Przybycień||style="text-align:center"| | + | |30.||XV Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich||Grażyna Przybycień||style="text-align:center"|3 ||Igor Stach kl.IIE – II miejsce<br>Grzegorz Lebedowicz kl.IIE – III miejsce<br>Adrianna Wojtala kl.IIE – IV miejsce |
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |31.||XVI Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich||Grażyna Przybycień||style="text-align:center"| | + | |31.||XVI Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich||Grażyna Przybycień||style="text-align:center"|5 ||Joanna Lenart kl.IIIB – I miejsce<br>Anna Sitkowska kl.IIE – II miejsce<br>Justyna Kuźmińska kl.IA – III miejsce<br>Edyta Lipiak kl.IA – wyróżnienie<br>Małgorzata Kopiniak kl.IID – wyróżnienie |
+ | |- bgcolor=#e0fdff | ||
+ | |32.||Konkura TMW na prezentację multimedialną "Wrocławskie zegary: czas ucieka - przyszłość czeka"||Bożena Bugajska||style="text-align:center"|Uczniowie z klas IIG, IIIBCDEJ ||Joanna Lenart kl.IIIB – wyróżnienie | ||
+ | |} |
Wersja z 19:11, 21 cze 2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Rok szkolny 2009/2010
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXIV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki) | Magdalena Korytowska | 4 |
Aleksandra Wieczorek Ewa Faron Jan Losiak Maria Skomorowska |
||
2. | XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Jerzy Jasiński Monika Kwiatkowska Renata Myśków |
5 |
Anna Pawłowska IIIF Natalia Wojtowicz IIB Alicja Syta IIi |
||
3. | XXXIV Olimpiada Języka Angielskiego | zespół anglistów m.in. Magdalena Prykowska |
22 |
Aleksander Pietrus-Rajman IIB | -- | |
4. | XXXIII Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus | 2 |
Agata Czyszewicz IIIB Maciej Klepuszewski IIIB |
Maciej Klepuszewski IIIB | laureat |
5. | XXIII Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | 8 |
-- | -- | |
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kossakowska | 5 |
|||
7. | XXXIX Olimpiada Biologiczna | Ewa Grünhaut Barbara Dąbrowska-Musiał Wiesława Świniarska Justyna Mielniczek |
12 |
Banyś Joanna IIB Biały Piotr IIIB Flis Marek IIIA Furman Natalia IIC Gawryś Jakub IIID Markulak Patrycja IIB Piotrowska Bogusława IIC Pupka Dominika IIB Rumińska Agnieszka IIIA Stojanowa Katarzyna IIIB Wrona Karina IIA Zińczuk Aleksander IIIC |
Aleksander Zińczuk IIIC | |
8. | XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | zespół nauczycieli biologii | 74 |
Biały Piotr IIIB Rumińska Agnieszka IIIA Zińczuk Aleksander IIIC |
||
9. | LVI Olimpiada Chemiczna | Jacek Miszczyk Irena Wikar Krystyna Domagalska |
15
|
Sebastian Sitkiewicz IIF Agnieszka Bodalska IIIA Maciej Kowalik IA |
||
10. | XLI Olimpiada Matematyczna | Marzena Stróżyńska | Patrycja Łydżba IIIG Michał Jodko IIIG |
|||
11. | VIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej | zspół nauczycieli matematyki | 64 |
Aleksander Kozak Edyta Lipiak Anna Maria Zielonka IIIA |
Anna Maria Zielonka IIIA | laureatka |
12. | XVII Olimpiada Informatyczna | Lidia Stanisz | 2 |
Michał Jodko IIIG | ||
13. | XXXVI Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 6 |
Anna Maria Zielonka IIIA | --- | |
14. | VIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk | Grażyna Przybycień | 5
|
Julia Picur IIIJ | Julia Picur IIIJ | |
15. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Grażyna Przybycień Aleksandra Wojciechowska |
4 |
Julia Picur IIIJ | ---- | |
16. | V Olimpiada Przedsiębiorczości | Ewa Nowak | 8 |
Małgorzata Roznerska IIC | ||
17. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Grażyna Przybycień Aleksandra Wojciechowska |
10
|
Katarzyna Turalska IIIE | --- | |
18. | XX Olimpiada Teologii Katolickiej „Bądźmy świadkami miłości i sprawiedliwości społecznej” | Monika Altman | 12 |
Karolina Gronowska IA Jolanta Kramarz IIIJ Weronika Jasińska IIIB |
||
19. | II Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 972-1514 | zespół nauczycieli historii | 5 |
Dominik Hadas IIi Piotr Karczmarek IIA Krzysztof Mucha IG |
---- |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego | nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Dolnośląski Konkurs Recytatorski "W kręgu poezji Juliusza Słowackiego" zorganizowany przez IX LO we Wrocławiu | Jerzy Jasiński | 2 | Konrad Rzewucki IIIC - laureat Amadeusz Kuźniarski IIIC - finalista |
2. | Olimpiada Wiedzy o Aids | Małgorzata Musiałek Aneta Radomyska Beata Wojasiewicz |
269 | Łukasz Tupaj IH laureat I miejsce |
3. | IX Ogólnopolski Konkurs recytatorski poświęcony twórczości Adama Mickiewicza "Adamus 2009" w Górze |
Izabela Chaszczowska Jerzy Jasiński |
2 | Weronika Juszczak IIF - finalistka Amadeusz Kuźniarski IIIC -finalista - podwójne wyróżnienie |
4. | "W nowym tysiącleciu bez papierosa" - konkurs zorganizowany przez Dolnośląskie Centrum Onkologii we współpracy z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu | Aneta Radomyska | 3 | klasa IIIG Jacek Komorowski i Piotr Kostański - I m za startową stronę internetową Wojciech Glapiak - wyróżnienie za plakat |
5. | Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia | Jacek Szczepanik Ryszard Twardowski |
64 | Wiktoria Wrońska IIA - III m w etapie rejonowym |
6. | VII Wrocławska Olimpiada Pierwszej Pomocy dla Szkół | Jacek Szczepanik Ryszard Twardowski |
7 | Ida Słomnicka IID IV miejsce w części teoretycznej Natalia Kurpaska IIE, Paweł Król IID - VIII miejsce w części praktycznej |
7. | Ogólnopolski Konkurs Deutschfreund | Sylwia Korus Agata Kozal Beata Tadla-Matkowska |
22 | Maciej Klepuszewski IIIB 12 miejsce w kraju i 5 w woj. dolnośląskim ( klasy drugie liceum) Anna Trutowska IA 15 miejsce w kraju i 3 w woj. dolnośląskim (klasy pierwsze liceum) |
8. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie z Karabinu Pneumatycznego o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia |
Jacek Szczepanik | 4 | V m drużynowo |
9. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr XV z okazji Święta Szkoły |
Jacek Szczepanik | 4 | ind. w kat chłopców - Jędrzej Suchowiecki I miejsce ind. w kat. dziewcząt - Monika Kisiel IV miejsce Agnieszka Łach V miwjsce drużynowo IV miejsce |
10. | Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji w języku niemieckim | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Anna Suchecka IIIA II miejsce Jacek Kołaczyk IA IV miejsce |
11. | Alfik Matematyczny 2009 | zespół nauczycieli matematyki | 74 | |
12. | XXIII Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 1 | Anna Suchecka IIIA III m |
13. | Konkurs Wiedzy o Parlamencie RP oraz wybitnych ludziach tworzących jego dzieje |
zespół nauczycieli historii | 9 | Adrian Wolski Ii Dominika Ilnicka IIIJ przeszli do kolejnego etapu |
14. | I Konkurs Poetycki MDK Krzyki | Anna Bogdańska Izabela Chaszczowska |
2 | Angelika Kumanowska IE wyróżnienie Anna Maria Zielonka IIIA - wyróżnienie |
15. | Konkurs Poetycki "Anioła skrzydłami głaskani" | Izabela Chaszczowska | 1 | Anna Maria Zielonka IIIA - II nagroda |
16. | Konkurs Kolęd Niemieckojęzycznych | Beata Tadla - Matkowska | - | uczniowie klasa IA - III miejsce |
17. | Szkolna internetowa gra giełdowa | Ewa Nowak | 2 drużyny | 20 i 30 miejsce w województwie |
18. | Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Romer” | Jolanta Burliga | 13 | |
19. | Turniej Wiedzy o Francji | Wioletta Piegzik | 9 | finalistki: Katarzyna Pol IE Natalia Czepułkowska IIi |
20. | Konkurs "Polska Piastowska" | zespół nauczycieli historii | 10 | Dominika Ilnicka IIIJ przeszła do kolejnego etapu |
21. | Wielki Konkurs Słownictwa | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz | 14 | laureatki: klasy pierwsze: Magdalena Sokołowska Ia klasy drugie: Marta Ogrodowczyk IIb |
22. | Ogólnopolski konkurs szkół im. K. K. Baczyńskiego | Leszek Duszyński | 8 | Karolina Pawlus 1a - I miejsce; Magdalena Dobrecka 2a, Dorota Twarda 2c - II miejsce Recytacja: Małgorzata Roznerska 2c - wyróżnienie |
23. | Konkurs dla Młodych Talentów:"Zeige dein Talent" | Beata Tadla-Matkowska | 1 | Justyna Pordzik kl.Ia - laureatka konkursu: II miejsce |
24. | IX Edycja Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy, Bezpieczeństwie Pracy i Ochronie Zdrowia | Ryszard Twardowski | 49 | Agnieszka Łach kl. ID - I miejsce indywidualnie, wspólnie z Igorem Stachem z kl. IIE - I miejsce drużynowo w województwie |
25. | Turniej Motoryzacyjny - szczebel dzielnicowy | Jacek Szczepanik | 3 | Siddarth Agrawal kl. IB - I miejsce indywidualnie, II miejsce drużynowo |
26. | Zawody strzeleckie w ramach IV rundy Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o trofeum Złotej Tarczy | Jacek Szczepanik | Jędrzej Suchowiecki - I miejsce indywidualnie, III miejsce drużynowo | |
27. | Zawody strzeleckie o Puchar Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych | Jacek Szczepanik | Jędrzej Suchowiecki - II miejsce indywidualnie, I miejsce w zawodach "Jednego Strzału" | |
28. | V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Lata dwudzieste, lata trzydzieste... w literaturze i piosence" | Jerzy Jasiński | 9 | wyróżnienia: Olga Kosiorek i Katarzyna Zielonka - recytacja, Marta Kawecka - piosenki |
29. | Pierwszy Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski | Beata Tadla-Matkowska | Justyna Pordzik kl.IA - I miejsce | |
30. | XV Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich | Grażyna Przybycień | 3 | Igor Stach kl.IIE – II miejsce Grzegorz Lebedowicz kl.IIE – III miejsce Adrianna Wojtala kl.IIE – IV miejsce |
31. | XVI Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich | Grażyna Przybycień | 5 | Joanna Lenart kl.IIIB – I miejsce Anna Sitkowska kl.IIE – II miejsce Justyna Kuźmińska kl.IA – III miejsce Edyta Lipiak kl.IA – wyróżnienie Małgorzata Kopiniak kl.IID – wyróżnienie |
32. | Konkura TMW na prezentację multimedialną "Wrocławskie zegary: czas ucieka - przyszłość czeka" | Bożena Bugajska | Uczniowie z klas IIG, IIIBCDEJ | Joanna Lenart kl.IIIB – wyróżnienie |