Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2018/2019) |
(→Rok szkolny 2018/2019) |
||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|10.|| LXX Olimpiada Matematyczna || Joanna Jahn-Cybulska || 1 || || || | |10.|| LXX Olimpiada Matematyczna || Joanna Jahn-Cybulska || 1 || || || | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |11.||Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla || 5 ||Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Kacper Socha (3E)||Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | + | |11.||Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla ||Katarzyna Moskwa|| 5 ||Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Kacper Socha (3E)||Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E)|| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |12.|| | + | |12.||Olimpiada Wiedzy o Prawie||Katarzyna Moskwa||6|| Marcin Kuna (3E) || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |13.|| | + | |13.||Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie||Katarzyna Moskwa ||7||Zofia Zawłodzka, Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |14.|| | + | |14.||Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie ||Katarzyna Moskwa||3||Marcin Kuna (3E) || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |15.|| | + | |15.||Olimpiada Wiedzy Historycznej ||Katarzyna Moskwa||5||Marcin Kuna (3E) || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |16.|| || | + | |16.||Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka ||Katarzyna Moskwa||3||Marcin Kuna (3E) ||Marcin Kuna (3E) || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |17.|| | + | |17.||Olimpiada Wiedzy o UE ||Katarzyna Moskwa||7||Katarzyna Bartnik, Marcin Kuna (3E) || || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|18.|| || || || || || | |18.|| || || || || || | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|19.|| || || || || || | |19.|| || || || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e8efef | ||
+ | |20.|| || || || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e8efef | ||
+ | |21.|| || || || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e8efef | ||
+ | |22.|| || || || || || | ||
+ | |- bgcolor=#e8efef | ||
+ | |23.|| || || || || || | ||
|} | |} | ||
Wersja z 07:38, 9 gru 2018
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2018/2019
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLII Olimpiada Języka Francuskiego | Lidia Bobnis | 8 | ||||
2. | XLV Olimpiada Historyczna | Grażyna Przybycień | 1 | Aleksander Krasowski | |||
3. | Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego | Katarzyna Moskwa, Grażyna Przybycień | 4 | Kacper Socha (3E), Marcin Kuna (3E), Krzysztof Podłowski (3A) | |||
4. | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Wiktoria Gielniewska (3E) | |||
5. | Olimpiada Wiedzy o Rodzinie | Iwona Foczpaniak (koordynator) Katarzyna Moskwa | 18 | Marcin Kuna, Wiktoria Gielniewska (3E) | |||
6. | Olimpiada Wiedzy o UE "Gwiezdny Krąg" | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Katarzyna Bartnik (3E) | Marcin Kuna (3E) | laureat 5 miejsca | |
7. | L Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 7 | ||||
8. | XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak - koordynator | 19 | ||||
9. | II Olimpiada Statystyczna | Iwona Walczak - koordynator | 1 | ||||
10. | LXX Olimpiada Matematyczna | Joanna Jahn-Cybulska | 1 | ||||
11. | Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Kacper Socha (3E) | Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | ||
12. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna (3E) | |||
13. | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Katarzyna Moskwa | 7 | Zofia Zawłodzka, Marcin Kuna, Dominik Ortyl (3E) | |||
14. | Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | |||
15. | Olimpiada Wiedzy Historycznej | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna (3E) | |||
16. | Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Katarzyna Moskwa | 3 | Marcin Kuna (3E) | Marcin Kuna (3E) | ||
17. | Olimpiada Wiedzy o UE | Katarzyna Moskwa | 7 | Katarzyna Bartnik, Marcin Kuna (3E) | |||
18. | |||||||
19. | |||||||
20. | |||||||
21. | |||||||
22. | |||||||
23. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maks Matematyczny | Marzena Stróżyńska - koordynator | 6 | Marcin Kuna - 2miejsce w województwie(3E)- K. Wocial; Mikołaj Dyblik (2H)- 1m w województwie - J.Jahn-Cybulska | Łowcy Talentów JERSZ |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska - koordynator | 35 | Łowcy Talentów JERSZ | |
3. | KOMA | Edyta Bogdanowicz - koordynator | 34 | IM Uniwersytetu Wrocławskiego | |
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | |||||
11. | |||||
12. | |||||
13. | |||||
14. | |||||
15. | |||||
16. | |||||
17. | |||||
18. | |||||
19. | |||||
20. |