Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2017/2018) |
(→Rok szkolny 2017/2018) |
||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|5.|| Alfik Matematyczny - edycja XXIII || Joanna Jahn - Cybulska ||36 || Wyniki w styczniu || Łowcy Talentów Jersz | |5.|| Alfik Matematyczny - edycja XXIII || Joanna Jahn - Cybulska ||36 || Wyniki w styczniu || Łowcy Talentów Jersz | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |6.|| | + | |6.|| Konkurs Matematyczny KOMA || Edyta Bogdanowicz || 37 || || Fundacja Matematyków Wrocławskich |
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
|7.|| || || || || | |7.|| || || || || |
Wersja z 10:04, 13 gru 2017
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2017/2018
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 41. Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz | 12 | |||
2. | XXXVI Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 7 | Julia Jasińska, Zuzanna Oleszek, Michalina Matuszewska, Patryk Skinderowicz, Krzysztof Podłowski, Marcin Kuna, Dominik Zięcina | ||
3. | XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska-Woźniak | 10 | |||
4. | XVI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak | 43 | nazwiska będą znane po 10 stycznia 2018 | ||
5. | ||||||
6. | ||||||
7. | ||||||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: „Deutschfreund 2017” | Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz | 23 | Jersz | |
2. | VIII Międzyszkolny Konkurs Translatorski | Beata Tadla - Matkowska | 2 | LO nr XII we Wrocławiu | |
3. | Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego "Weltsprachen Abitur" | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla - Matkowska | 10 | Wydawnictwo Synapsa | |
4. | VIII Ogólnopolski Konkurs Różewiczowski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska | 1 | Nikola Haręza kl. II i - sekcja literacka - wyróżnienie | Liceum Akademickie przy Politechnice Wrocławskiej i Dolnośląska Biblioteka Publiczna |
5. | Alfik Matematyczny - edycja XXIII | Joanna Jahn - Cybulska | 36 | Wyniki w styczniu | Łowcy Talentów Jersz |
6. | Konkurs Matematyczny KOMA | Edyta Bogdanowicz | 37 | Fundacja Matematyków Wrocławskich | |
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | |||||
11. |