Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2017/2018) |
|||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|1.||41. Olimpiada Języka Niemieckiego ||Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz ||12 || || || | |1.||41. Olimpiada Języka Niemieckiego ||Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz ||12 || || || | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |2.|| | + | |2.|| XXXVI Olimpiada Języka Łacińskiego || Luiza Bakalarczyk || 7 || Julia Jasińska, Zuzanna Oleszek, Michalina Matuszewska, Patryk Skinderowicz, Krzysztof Podłowska, Marcin Kuna, Dominik Zięcina || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|3.|| || || || || || | |3.|| || || || || || |
Wersja z 10:36, 25 lis 2017
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2017/2018
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 41. Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz | 12 | |||
2. | XXXVI Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 7 | Julia Jasińska, Zuzanna Oleszek, Michalina Matuszewska, Patryk Skinderowicz, Krzysztof Podłowska, Marcin Kuna, Dominik Zięcina | ||
3. | ||||||
4. | ||||||
5. | ||||||
6. | ||||||
7. | ||||||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: „Deutschfreund 2017” | Agata Kozal, Sylwia Korus, Beata Tadla - Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz | 23 | Jersz | |
2. | VIII Międzyszkolny Konkurs Translatorski | Beata Tadla - Matkowska | 2 | LO nr XII we Wrocławiu | |
3. | Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego "Weltsprachen Abitur" | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla - Matkowska | 10 | Wydawnictwo Synapsa | |
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | |||||
11. |