Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
Bmatkowska (dyskusja | edycje) |
|||
Linia 63: | Linia 63: | ||
|4.|| Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Twórczość Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej||'''Izabela Chaszczowska''', Anna Bogdańska || 2 || Anna Malicka laureatka m.III ||Liceum Ogólnokształcące nr XII | |4.|| Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Twórczość Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej||'''Izabela Chaszczowska''', Anna Bogdańska || 2 || Anna Malicka laureatka m.III ||Liceum Ogólnokształcące nr XII | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |5.|| XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"||Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz ||15 || | + | |5.|| XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"||Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz ||15 ||Hanna Popiela (kl.1c) - 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 7 miejsce w Polsce dla poziomu klas I (opiekun - Agata Kozal), Katarzyna Medyńska (kl. 2f) - 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 17 miejsce w Polsce dla poziomu klas II i III (opiekun: Beata Tadla - Matkowska) ||Jersz "Łowcy Talentów" |
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
|6.||VII Międzyszkolny Konkurs Translatorski (język niemiecki/język polski oraz język polski/język niemiecki)||Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal ||2 || ||LO nr XII we Wrocławiu | |6.||VII Międzyszkolny Konkurs Translatorski (język niemiecki/język polski oraz język polski/język niemiecki)||Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal ||2 || ||LO nr XII we Wrocławiu | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |7.||Ogólnopolski Konkurs Filmowy w Języku Niemieckim "Deutsch hat was!" ||Beata Tadla - Matkowska ||4 || ||Goethe-Institut Kraków | + | |7.||Ogólnopolski Konkurs Filmowy w Języku Niemieckim "Deutsch hat was!" ||Beata Tadla - Matkowska ||4 ||Julia Bednarek (kl. 2a), Paula Hauzer (kl.2a), Marcelina Broda (kl. 2a), Kinga Drapiewska (kl. 2a) ||Goethe-Institut Kraków |
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
|8.||Konkurs Ortograficzny w Języku Niemieckim "Meister der Rechtschreibung" ||Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska ||9 ||Hanna Popiela 1c, Katarzyna Medyńska 2f ||LO nr III we Wrocławiu | |8.||Konkurs Ortograficzny w Języku Niemieckim "Meister der Rechtschreibung" ||Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska ||9 ||Hanna Popiela 1c, Katarzyna Medyńska 2f ||LO nr III we Wrocławiu |
Wersja z 15:12, 8 lut 2017
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2016/2017
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 40. Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 14 uczniów | Hanna Popiela IC, Emma Mrochen IIB, Jakub Liu IB, Miriam Lang IIIA, Christopher Bauer IIA | ||
2. | LVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 14 uczniów | Tomasz Bańkowski IIIE | ||
3. | XLIII Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 4 uczniów | Jacek Kuźnicki IB, Tomasz Bańkowski IIIE, Urszula Calów IIIE | ||
4. | 41. Olimpiada Języka Angielskiego | Jolanta Różanowska, Anna Pięta Magdalena Prykowska, Karolina Demczyszyn Anna Zawistowska, Paweł Dąbrowa Agnieszka Domaradzka |
15 uczniów | Adrianna Spyt 1B | ||
5. | Olimpiada Filozoficzna | Magdalena Fijarczyk | 1 uczeń | Filip Wolniewski 3g | ||
6. | XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Magdalena Fijarczyk, Monika Kwiatkowska, Anna Bogdańska, Izabela Chaszczowska, Renata Myśków | 11 | Magdalena Doktor kl. II A, Marta Góral kl. III B, Paulina Jacykowska kl. III B, Agnieszka Migacz, Alan Majchrzycki III A, Konrad Sierpowicz II G, Kinga Biśta II C | Konrad Sierpowicz II G laureat konkursu tematycznego | |
7. | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Katarzyna Moskwa | 13 | Wiktoria Gielniewska IE, Honorata Fryc IIIG, Tomasz Bańkowski IIIE, Marta Krawczyk IIIE, Marcin Mosejko IIIE | ||
8. | II Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 11 | Urszula Calów IIIE, Michał Rejniak IIIA | ||
9. | II Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie | Katarzyna Moskwa | 10 | Honorata Fryc IIIG, Tomasz Bańkowski IIIE | ||
10. | Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii | Katarzyna Moskwa | 1 | Jakub Proskień IIE | ||
11. | XXXV Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 4 | Julia Jasińska IIE, Tomasz Bańkowski IIIE, Filip Wolniewski IIIG | ||
12. | Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym 2016/2017 | Luiza Bakalarczyk | 3 | Julia Jasińska IIE, Tomasz Bańkowski IIIE | ||
13. | XXIV Olimpiada Informatyczna | Marta Drewniowska | 1 | |||
14. | XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska-Woźniak | 8 | Veronika Makhina ID, Danyło Zakharov IH, Iana Iasyshchuk IH | ||
. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | XIV Matematyczny Marsz na Orientację | Jolanta Tarnowska | 2 | Fundacja Matematyków Wrocławskich | |
2. | Konkurs historycznoliteracki Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci. | Monika Kwiatkowska | 1 | Konrad Sierpowicz 2 G (laureat) | Komitet Główny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego |
3. | Ogólnopolski Konkurs Różewiczowski "Mag słowa"" | Izabela Chaszczowska Monika Kwiatkowska | 7 | Justyna Lachowicz - recytacja-m. III, Anna Malicka - recytacja-wyróżnienie, Urszula Kurysz - praca literacka - wyróżnienie | Gimnazjum nr13, Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej, Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Departament Edukacji UM Wrocławia |
4. | Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Twórczość Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej | Izabela Chaszczowska, Anna Bogdańska | 2 | Anna Malicka laureatka m.III | Liceum Ogólnokształcące nr XII |
5. | XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" | Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Małgorzata Społowicz | 15 | Hanna Popiela (kl.1c) - 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 7 miejsce w Polsce dla poziomu klas I (opiekun - Agata Kozal), Katarzyna Medyńska (kl. 2f) - 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 17 miejsce w Polsce dla poziomu klas II i III (opiekun: Beata Tadla - Matkowska) | Jersz "Łowcy Talentów" |
6. | VII Międzyszkolny Konkurs Translatorski (język niemiecki/język polski oraz język polski/język niemiecki) | Beata Tadla - Matkowska, Agata Kozal | 2 | LO nr XII we Wrocławiu | |
7. | Ogólnopolski Konkurs Filmowy w Języku Niemieckim "Deutsch hat was!" | Beata Tadla - Matkowska | 4 | Julia Bednarek (kl. 2a), Paula Hauzer (kl.2a), Marcelina Broda (kl. 2a), Kinga Drapiewska (kl. 2a) | Goethe-Institut Kraków |
8. | Konkurs Ortograficzny w Języku Niemieckim "Meister der Rechtschreibung" | Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska | 9 | Hanna Popiela 1c, Katarzyna Medyńska 2f | LO nr III we Wrocławiu |
9. | XXX Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla - Matkowska | 1 | Aleksandra Krzywdzińska (kl. 2f) - II miejsce | LO nr V we Wrocławiu |
10. | XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Listopadowa melancholia" | Renata Myśków, Monika Kwiatkowska,Izabela Chaszczowska | 5 | Emma Mrochen kl. II B - laureatka II miejsca | Liceum Ogólnokształcące Samorządowe nr VIII w Częstochowie |
11. | Ogólnopolski Konkurs na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika „Tag für Tag” | Beata Tadla - Matkowska | 1 | Katarzyna Medyńska (kl. 2f) | Szkoła Języków Obcych Glossa w Krakowie |
12. | Dni z Językiem Niemieckim - "Gerhart Hauptmann" | Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska | 13 | Natalia Okopna 3g - I miejsce, Aleksandra Nodzykowska 1c - II miejsce, Karolina Machalica 3a - III miejsce | Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu |
13. | Dni z Językiem Niemieckim - "Deutsch in der Anatomie" | Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska, Sylwia Korus, Bożena Rośkiewicz | 30 | Milena Sitkiewicz 3a - I miejsce, Julia Janeczko 1b - II miejsce, Julia Donajska 2a - III miejsce | Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu |
14. | Dni z Językiem Niemieckim - Konkurs na Kreatywność: "Kostium wyrażający treści medyczne w języku niemieckim" | Agata Kozal, Beata Tadla - Matkowska | 16 | Maria Zarębska 3a - I miejsce, Weronika Dylewicz oraz Kamila Rosenbeiger 1b - II miejsce, Karol Szubart 3a - III miejsce/Julia Surmacz i Maria Kulak 3a - III miejsce | Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu |
15. | XII Przegląd Twórczości Zakazanej w PRL-u | Magdalena Fijarczyk | 1 | Antonina Ralko 1d - I miejsce kat. recytacja | Gimnazjum nr 2 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu |
16. | XI Miedzynarodowy Konkurs Informatyczny- "Bóbr" | Marta Drewniowska | 25 | R.Pawłowski 3H- I miejsce, M. Gajek 3H-II miejsce, Piotr Niedziółka 2H- III iejsce | PTI, Ministerstwo Cyfryzacji |
17. | Szkolny Konkurs na Prezentację " Wrocław ESK 2016" | Marta Drewniowska Lidia Stanisz | 7 | Michał Tarkowski 2H- I miejsce | LO nr VII we Wrocławiu |
17. | Ogólnopolski Konkurs na Spot Filmowy " Czad i ogień. Obudź czujność" | Marta Drewniowska | 3 | Klaudia Teodorowicz 2H, MMateusz Majdowski 2H, Jakub Balicki 2H- finaliści | MSWiA |
18. | XI Ogólnopolski Przegląd Twórczości im. Jacka Kaczmarskiego - sekcja plastyczna | Izabela Chaszczowska | 1 | L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie | |
19. | Konkurs Poetycki "Weź słowo do ręki" | Izabela Chaszczowska | 1 | Młodzieżowy Dom Kultury Wrcław - Krzyki | |
20. | |||||
21. | |||||
22. | |||||
23. |