Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
Bmatkowska (dyskusja | edycje) |
|||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|3.||XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| | |3.||XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |4.||XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego|||||||||| | + | |4.||XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego||Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz||5|||||| |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|5.||XXV Olimpiada Języka Francuskiego |||||||||| | |5.||XXV Olimpiada Języka Francuskiego |||||||||| |
Wersja z 21:44, 5 lis 2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXVI Olimpiada Artystyczna | |||||
2. | XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
3. | XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz | 5 | |||
5. | XXV Olimpiada Języka Francuskiego | |||||
6. | XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego | |||||
7. | XLI Olimpiada Biologiczna | |||||
8. | XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | |||||
9. | LVIII Olimpiada Chemiczna | Jacek Miszczyk | 11 | |||
10. | X Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
11. | XXXVIII Olimpiada Historyczna | |||||
12. | LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
|||||
13. | VII Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
14. | XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | |||||
15. | XXII Olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
16. | V Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego |
|||||
17. | LII Olimpiada Fizyczna | |||||
18. | Olimpiada Języka Łacińskiego | |||||
19. | Olimpiada Wiedzy o Finansach | |||||
20. | ||||||
21. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 25 we Wrocławiu | Jacek Szczepanik | 10 | |
2. | IX Wrocławska Olimpiada Pierwszej Pomocy | Ryszard Twardowski | 9 | |
3. | ||||
4. | ||||
5. |