|
|
Linia 11: |
Linia 11: |
| !- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel -e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi | | !- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel -e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |1.||XXXV Olimpiada Artystyczna |||||||||| | + | |1.||XXXVI Olimpiada Artystyczna |||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |2.||XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |||||||||| | + | |2.||XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |3.||XXXV Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| | + | |3.||XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |4.||XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego|||||||||| | + | |4.||XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |5.||XXIV Olimpiada Języka Francuskiego |||||||||| | + | |5.||XXV Olimpiada Języka Francuskiego |||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |6.||XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego|| |||||||| | + | |6.||XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego|| |||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |7.||XL Olimpiada Biologiczna|||||||||| | + | |7.||XLI Olimpiada Biologiczna|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |8.||XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej|||||||||| | + | |8.||XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |9.||LVII Olimpiada Chemiczna|||||||||| | + | |9.||LVIII Olimpiada Chemiczna|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |10.||IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej |||||||||| | + | |10.||X Olimpiada Lingwistyki Matematycznej |||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |11.||XXXVII Olimpiada Historyczna|||||||||| | + | |11.||XXXVIII Olimpiada Historyczna|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |12.||LI Olimpiada Wiedzy o Polsce <br> i Świecie Współczesnym|||||||||| | + | |12.||LII Olimpiada Wiedzy o Polsce <br> i Świecie Współczesnym|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |13.||VI Olimpiada Przedsiębiorczości|||||||||| | + | |13.||VII Olimpiada Przedsiębiorczości|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |14.||XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka|||||||||| | + | |14.||XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |15.||XXI Olimpiada Teologii Katolickiej |||||||||| | + | |15.||XXII Olimpiada Teologii Katolickiej |||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |16.||IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża <br> Polskiego|| |||||||| | + | |16.||V Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża <br> Polskiego|| |||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
− | |17.||LI Olimpiada Fizyczna||Andrzej Hnat |||||||| | + | |17.||LII Olimpiada Fizyczna|||||||||| |
| |- bgcolor=#e8efef | | |- bgcolor=#e8efef |
| |18.||Olimpiada Języka Łacińskiego |||||||||| | | |18.||Olimpiada Języka Łacińskiego |||||||||| |
Linia 56: |
Linia 56: |
| !- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|pełna nazwa konkursu!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|nauczyciel/ -e prowadzący!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| liczba uczestników <br>etapu szkolnego!! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| nazwiska uczniów finalistów/laureatów | | !- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|pełna nazwa konkursu!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|nauczyciel/ -e prowadzący!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| liczba uczestników <br>etapu szkolnego!! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
| |- bgcolor=#e0fdff | | |- bgcolor=#e0fdff |
− | |1.||Konkurs "Płynąć pod prąd" ||Leszek Duszyński||1 na 242||Krystyna Rudzińska dyplom uznania <br> za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" | + | |1.|||||||| |
| |- bgcolor=#e0fdff | | |- bgcolor=#e0fdff |
− | |2.||XIV Dolnośląski Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej <br> "Chopin - LOGOSFERA" ||zespół nauczycieli polonistów||8||Kategoria recytacja:Kinga Jakób 1c - I miejsce, <br> Olga Kosiorek 2d - III miejsce,<br> Katarzyna Zielonka 2C - wyróżnienie (opieka Jerzy Jasiński);<br> kategoria poezja śpiewana:Joanna Zieleń 1f - I miejsce <br>(opieka Renata Myśków) | + | |2.|| |||||| |
| |- bgcolor=#e0fdff | | |- bgcolor=#e0fdff |
− | |3.||II Wojewódzki Konkurs Poetycki „O złoty karton III LO” <br> – „Odjazdy, przesiadki, cienie” || Monika Kwiatkowska||1 ||Aleksander Pietrus-Rajman 3b<br> nagroda specjalna
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |4.||IV Konkurs Literacki pod patronatem X LO <br> i Muzeum Narodowego we Wrocławiu<br> „W moim mieście jest więcej mostów niż murów…” ||Monika Kwiatkowska ||1 ||Aleksander Pietrus-Rajman 3b<br> III miejsce
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |5.||Konkurs fotograficzny „Przekręt” ||Izabela Chaszczowska||1 ||Jakub Jędrzejewski - wyróżnienie<br>(udział w wystawie pokonkursowej)
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |6.||Konkurs literacki "Są mosty, które łączą, nie dzielą" ||Leszek Duszyński||1 ||Maura Pęczak 1b finalistka
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |7.||VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli ||Izabela Chaszczowska <br> Leszek Duszyński <br> Renata Myśków||9 ||Anna Żarczyńska 1a - III miejsce (recytacja)<br> Konstancja Stanclik 2a - II miejsce (interpretacja wiersza)<br> Michalina Zając 2i - II miejce (recytacja)<br> Agnieszka Przybylska 1e - III miejsce (recytacja)
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |7.||Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund"||zespół nauczycieli j. niemieckiego <br> Bożena Rośkiewicz||30||Aleksandra Korus Ib - III miejsce w kraju,<br> I miejsce na Dln. Śląsku
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |8.||Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego||Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal||3||laureatki: Sarah Pasierbek 2C, Agata Mikołajków 2B, Marta Steciuk 3A
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |9.||Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego||zespół nauczycieli j. niemieckiego <br> Bożena Rośkiewicz||22||Aleksandra Korus 1b - miejsce 6
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |10.||Wojewódzki Konkurs DeutschQuiz ||zespół nauczycieli j. niemieckiego <br> Bożena Rośkiewicz||23 ||Aleksandra Korus Ib - II miejsce
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |11.||Konkurs Lingwistyczny "Pokaż nam język!" ||Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska||8 ||Aleksandra Korus Ib, Dorota Wolny Ib - finalistki
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |12.||Ogólnopolski Konkurs Germanistyczny "Sprachdoktor 2011" ||zespół nauczycieli j. niemieckiego <br> Bożena Rośkiewicz||18 ||Aleksandra Korus Ib - II miejsce w woj. dolnośląskim <br> III miejsce w kraju
| |
− | |- bgcolor=#e6efef
| |
− | |13.||Regionalny Konkurs dla Młodych Talentów "Zeige dein Talent!"||Beata Tadla-Matkowska||3||Konstancja Stanclik 2a i Zuzanna Śmiechowicz 2a<br> - I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |14.||Turniej Wiedzy o Francji ||Wioletta Piegzik||2||Amelia Walter 2e Katarzyna Pol 2e w finale<br>Katarzyna Pol - I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |15.||Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego "Photo Story" ||Jolanta Różanowska||||Urszula Szwedowicz 1a - II miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |16.||Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych <br> U.S. Challenge” Zoom in on America” <br> (Konsulat Generalny w Krakowie) ||Magdalena Prykowska <br> Karolina Demczyszyn||3||Agata Forkasiewicz i Jagoda Olczak (1c), Anna Sobczyszyn (2g)<br> - II miejsce (drużynowo)
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |17.||XIV Ogólnopolski Konkurs na Przekład Wiersza Baczyńskiego na język angielski||Anna Pięta||10||Krzysztof Lachowski 1a – II miejsce w Polsce
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |18.||Konkurs Językowy "Pokaż nam język"||zespół nauczycieli języka angielskiego||11||Katarzyna Pol 2e - finalistka
| |
− | |- bgcolor=#DDE8AA
| |
− | |19.||Being Agatha Christie - konkurs na opowiadanie w języku angielskim||Karolina demczyszyn||1||Wiktoria Wójcik 1b - wyróżnienie
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |20.||IV Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia "Wratislavia Aeterna"||Aleksandra Milewicz||4||Amelia Szymoniak 2i, Małgorzata Rusiecka 2c<br> - wyróżnienie (IV miejsce)
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |21.||"Bóg wojny czy tyran Europy"||zespół nauczycieli historii||9||Dominik Hadas - IV miejsce, Jakub Ławicki - V miejsce, <br> Mariusz Linard - VII miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |22.||IV Dolnośląski konkurs wiedzy o Europie „MY W EUROPIE” <br> Jak wykorzystać szanse w zjednoczonej Europie?||Aleksandra Wojciechowska||14||Przemysław Niedroszlański 3h, Aleksandra Papierzańska 2h<br> - finaliści
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |23.||"Solidarny Wrocław" Miejska gra historyczna||Aleksandra Wojciechowska||6||Agnieszka Ciborowska IIH - I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |24.||"Wrocławska Solidarność 1980-1989"||Aleksandra Wojciechowska||5||Emil Barczyński, Michał Burdka, Paweł Joniak, <br> Jakub Ławicki, Michał Winkler (z 3h) - wyróżnienie
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |25.|| Konkurs fotograficzny "Magiczny Wrocław"|| Aleksandra Milewicz|| 1||Małgorzata Bajda 2e - wyróżnienie
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |26.|| Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polscy nobliści"||Grażyna Przybycień||2 ||Mijas Natalia Ic, Olczak Jagoda Ic - I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |27.||XVI Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo - Wschodnich||Grażyna Przybycień||3 ||Kamil Sobolewski (1c) - II miejsce <br> Magdalena Dawidowska (1c)- III miejsce
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |28.||XVII Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich|| Grażyna Przybycień|| 4||I miejsce - Elmelda Mashingo (3i),<br> II miejsce – Anna Trutowska(2a),<br> III miejsce – Magdalena Szymanek (1c), <br> Edyta Lipiak (2a) zdobyła wyróżnienie
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |29.||V Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej||Aleksandra Wojciechowska||2 ||Bartosz Czekanski Daniel Grabowski z IIh<br> - finaliści
| |
− | |- bgcolor=#DD99AA
| |
− | |30.||"W poszukiwaniu powojennego skarbu" historyczna gra miejska||Aleksandra Wojciechowska||8 ||Agnieszka Ciborowska, Aleksandra Papierzańska, Małgorzata Dobrzańska, Daniel Grabowski,<br> Mateusz Król, Kornel Mrozek i Łukasz Tupaj - 2h <br> - miejsce 8
| |
− | |- bgcolor=#3ADDB1
| |
− | |31.||Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny ||Agata Zarzycka <br> Janina Uryga <br>zespół nauczycieli fizyki ||7 ||Kacper Pytowski 3g <br> Aleksander Kozak 2a
| |
− | |- bgcolor=#3ADDB1
| |
− | |32.||Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „LWIĄTKO 2011”||zespół nauczycieli fizyki <br> Andrzej Hnat <br> Agata Zarzycka||18||dyplom i tytuł "TAON"<br> Michał Siekierski IF <br> Piotr Machała IH
| |
− | |- bgcolor=#F5DEB3
| |
− | |33.||Konkurs Matematyczny ALFIK ||zespół nauczycieli matematyki ||50 ||[[Media:WYNIKI_KONKURSU_ALFIK_2010.doc|Lista osób nagrodzonych]]
| |
− | |- bgcolor=#F5DEB3
| |
− | |34.||Konkurs Matematyczny KANGUR ||zespół nauczycieli matematyki ||52 ||Wyróżnienie: Joanna Trzaska Ig, Wiktor Perlak Ih, Kacper Grobelny If<br> Michał Siekierski If, Jagoda Olczak Ic, Rafał Bobik Ih <br> Aleksandra Bierońska If, Jakub Ławicki IIIh, Filip Gromuł III h
| |
− | |- bgcolor=#F5DEB3
| |
− | |35.||XXII Konkurs Matematyczny "Matematyka bez granic"||zespół nauczycieli matematyki<br> Marzena Stróżyńska ||6 klas ||klasa IG - III miejsce w okręgu wrocławsko - opolskim
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |36.||XII Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych organizowany przez SNTI ||Bożena Bugajska<br>Lidia Stanisz ||4 ||Martyna Kwiatkowska 3f - III miejsce
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |37.||"Piękno przyrody" kategoria: fotografia ||Ewa Grunhaut, Magdalena Korytowska||1 ||Patrycja Sieczkowska IC - II miejsce
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |38.||Szkolna Internetowa Gra Giełdowa ||Ewa Nowak||3 ||zespołowo III miejsce w województwie
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |39.||IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD||Małgorzata Musiałek <br> Bożena Bugajska||4||Ida Reguska 1A - wyróżnienie,<br> Aleksandra Gintowt 2G - wyróżnienie (konkurs na prezentację komputerową)
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |40.||X Edycja Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy, Bezpieczeństwie Pracy i Ochronie Zdrowia||Ryszard Twardowski <br> Jacek Szczepanik||2||Agnieszka Łach (IId) I miejsce w klasyfikacji indywidualnej<br> i wspólnie z Moniką Kisiel (IIc) I miejsce w klasyfikacji zespołowej
| |
− | |- bgcolor=#e0fdff
| |
− | |41.||Konkurs na najlepsze Szkolne Koło Pierwszej Pomocy <br> PierwszoPomoco Pomaganie – Aktywni i Bezpieczni ||Ryszard Twardowski ||20||2 miejsce w finale
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |42.||600-lecia Bitwy Pod Grunwaldem i o Polskim Lotnictwie Wojskowym <br> oraz zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego ||Jacek Szczepanik ||3 ||Hadas Dominik, Morawski Mateusz, Burdka Michał <br> Drużyna zajęła III miejsce
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |43.||Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora <br> Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych||Jacek Szczepanik ||5 ||Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie <br> Fojt Patryk II miejsce indywidualnie <br> Drużynowo I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |44.||Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr XV ||Jacek Szczepanik ||6 ||Kuriata Karol - II miejsce ind. w kat. chłopców<br>Litwicka Karolina – III miejsce ind. w kat. dziewcząt
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |45.||Międzyszkolne Zawody Strzeleckie O Wielką Bombkę Wigilijną <br> oraz Puchar Dyrektora LO nr IV||Jacek Szczepanik ||5 ||Suchowiecki Jędrzej I miejsce indywidualnie <br> Drużynowo II miejsce
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |46.||Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr VII <br> z Okazji Święta Szkoły ||Jacek Szczepanik ||8 ||Fojt Patryk I miejsce indywidualnie <br> Suchowiecki Jędrzej II miejsce indywidualnie <br> Grzymski Filip III miejsce indywidualnie <br> drużynowo I miejsce
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |47.||Zawody strzeleckie o "Babkę Wielkanocną" i Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr I ||Jacek Szczepanik ||6 ||Ciborowska Agnieszka, Fojt Patryk, Suchowiecki Jędrzej, Piotr Nowak <br> III miejsce drużynowo
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |48.||Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora ZS im. T. Kościuszki w Wołowie ||Jacek Szczepanik ||8 ||I miejsce drużynowo
| |
− | |- bgcolor=#99E8FF
| |
− | |49.||Zawody Sportowo - Obronne WROCLOK 2011 ||Jacek Szczepanik ||7 ||I miejsce drużynowo - karabinek pneumat. <br> I miejsce drużynowo - kbks 50 m
| |