Mistrzostwa LO Nr VII w koszykówce dziewcząt 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „'''Grupa A''' : 2FI, 2E, 2BC <br> '''Grupa B''' : 1A, 1C, 1E, 1F, 1GDI <br> <br> '''Kolejka I – poniedziałek 15.02''' <br> 1. 2FI – 2BC godz. 15.15 ( godzina roz…”) |
|||
(Nie pokazano 53 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | '''Grupa A''' : | + | '''Grupa A''' : 2F/I, 2E |
<br> | <br> | ||
− | '''Grupa B''' : 1A, 1C, 1E, 1F | + | '''Grupa B''' : 1A, 1C, 1E, 1F |
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
'''Kolejka I – poniedziałek 15.02''' | '''Kolejka I – poniedziałek 15.02''' | ||
<br> | <br> | ||
− | 1. | + | 1. '''1C – 1E 15:6''' |
<br> | <br> | ||
− | + | '''1C''': Kocabey 6, Rusiecka 5, Strysz 4 | |
<br> | <br> | ||
− | + | '''1E''': Mioduszewska 2, Czerniawska 2, Bajda 2 | |
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
+ | 2. '''1A – 1F 10:16''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1A''': Kulla 8, Kuźmińska 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1F''': Banaś 10, Czarna 4, Hachuła 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | Najlepszą zawodniczką I kolejki spotkań została '''Zuzanna Banaś z klasy 1F''' ( 10 pkt. ). Gratulacje ! | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | |||
+ | ---- | ||
+ | |||
'''Kolejka II – poniedziałek 1.03''' | '''Kolejka II – poniedziałek 1.03''' | ||
<br> | <br> | ||
− | 1. 2E – 2FI | + | 1. '''2E – 2F/I 13:16''' |
+ | <br> | ||
+ | '''2E''': Sitkowska 4, Socha 4, Pawlik 3, Zielińska 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | '''2FI''': Podsadniak 8, Krawczyk 4, Mielniczek 2, Żelazo 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | |||
+ | Najlepszą zawodniczką II kolejki spotkań została '''Edyta Stańczak z klasy 1E''' ( 14 pkt. w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje ! | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | |||
+ | ---- | ||
+ | |||
+ | '''Kolejka III – sobota 24.04''' ( kolejka przeniesiona z 12.04 ) | ||
+ | <br> | ||
+ | 1. '''1F – 1E 12:14''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1F''': Czarna 6, Kociuba 2, Hachuła 2, Witka 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1E''': Bohater 6, Mioduszewska 4, Popławska 2, Stańczak 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | Najlepszą zawodniczką meczu została '''Aleksandra Bohater z klasy 1E'''. Gratulacje ! | ||
+ | |||
+ | ---- | ||
+ | |||
+ | '''Kolejka IV – poniedziałek 19.04''' ( kolejka przeniesiona z 26.04 ) | ||
+ | <br> | ||
+ | 1. '''1E – 1A 22:6''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1E''': Mioduszewska 10, Czerniawska 4, Bajda 4, Popławska 2, Stańczak 2, | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1A''': Kuźmińska 2, Kulla 2, Pawlus 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | Najlepszą zawodniczką IV kolejki spotkań została '''Emilia Strysz z klasy 1C''' ( 14 pkt. 2 asysty w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje ! | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | |||
+ | '''Uwaga!''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''W związku z wycofaniem się z rozgrywek klasy 2B/C i 1G/D/I wszystkie mecze z ich udziałem zostają anulowane. Drużyna, która zajmie II miejsce w grupie A rozegra mecz barażowy z III drużyną grupy B o wejście do półfinału.''' | ||
+ | |||
+ | ---- | ||
+ | |||
+ | '''Kolejka V – poniedziałek 24.05''' | ||
+ | <br> | ||
+ | 1. '''2F/I – 2E 36:14''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''2FI''': Rożeń 10, Rybczyńska 10, Chęcińska 8, Krawczyk 4, Herman 2, Podsadniak 2 | ||
<br> | <br> | ||
− | + | '''2E''' : Kozłowska 6, Zielińska 4, Socha 4 | |
<br> | <br> | ||
− | |||
<br> | <br> | ||
+ | 2. '''1A - 1C 11:10 ''' | ||
<br> | <br> | ||
− | ''' | + | '''1A''': Kulla 4, Horochowska 3, Tryc 2, Kuźmińska 2 |
<br> | <br> | ||
− | + | '''1C''': Kocabey 7, Strysz 3 | |
<br> | <br> | ||
− | |||
<br> | <br> | ||
− | + | Najlepszą zawodniczką V kolejki spotkań została '''Kasia Rożeń z klasy 2F''' ( 10 pkt. 5 asyst ). Gratulacje ! | |
<br> | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | ---- | ||
+ | '''Kolejka VI – poniedziałek 31.05''' | ||
<br> | <br> | ||
− | ''' | + | 1. ''' 1C – 1F 14:23''' |
<br> | <br> | ||
− | 1 | + | '''1C''': Strysz 5, Kocabey 4, Kaliszczak 2, Rusiecka 2, Banaszczyk 1 |
<br> | <br> | ||
− | 2 | + | '''1F''': Banaś 15, Czarna 6, Kociuba 2 |
<br> | <br> | ||
− | |||
<br> | <br> | ||
+ | 2. '''2E - 1A 20:23''' - mecz barażowy o wejście do półfinału | ||
<br> | <br> | ||
− | ''' | + | '''2E''': Kozłowska 10, Sitkowska 6, Zielińska 2, Dżoń 2 |
<br> | <br> | ||
− | + | '''1A''': Jastrzębska 9, Tryc 7, Kulla 4, Kuźmińska 3 | |
<br> | <br> | ||
− | |||
<br> | <br> | ||
− | + | Najlepszą zawodniczką VI kolejki spotkań została '''Zuzanna Banaś z klasy 1F''' ( 15 pkt. ). Gratulacje ! | |
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
− | + | ---- | |
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
− | 1. | + | |
+ | {| class="wikitable" style="text-align:left" border="1" | ||
+ | |+ '''Tabela po IV kolejce - grupa A''' | ||
+ | !- bgcolor=#d599a2|miejsce!!- bgcolor=#d599a2|klasa!! - bgcolor=#d599a2|zwycięstwa - porażki!! - bgcolor=#d599a2|punkty!! - bgcolor=#d599a2|małe punkty!! - bgcolor=#d599a2| | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''1.'''||'''2F/I'''|| '''2 - 0''' ||''' 4'''||'''52:27 ( + 25 )''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''2.'''||'''2E'''||''' 0 - 2''' || '''2'''||'''27:52 ( - 25 ) ''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''3.'''|| || || || | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |} | ||
<br> | <br> | ||
− | |||
<br> | <br> | ||
− | 3. | + | {| class="wikitable" style="text-align:left" border="1" |
+ | |+ '''Tabela po IV kolejce - grupa B''' | ||
+ | !- bgcolor=#d599a2|miejsce!!- bgcolor=#d599a2|klasa!!- bgcolor=#d599a2|zwycięstwa - porażki!! - bgcolor=#d599a2|punkty!! - bgcolor=#d599a2|małe punkty!! - bgcolor=#d599a2| | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''1.'''||'''1E'''|| '''2 - 1''' ||''' 5'''||'''42:33 ( + 9 )''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''2.'''||'''1F'''|| '''2 - 1''' || '''5'''||'''51:38 ( + 13 ) ''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''3.'''||'''1A'''|| '''1 - 2''' || '''4'''||'''27:48 ( - 21 ) ''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |'''4.'''||'''1C'''||''' 1 - 2''' || '''4'''||'''39:40 ( - 1 )''' | ||
+ | |- bgcolor=#ffe4e1 | ||
+ | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
− | '''Półfinały – poniedziałek | + | |
+ | ---- | ||
+ | |||
+ | '''Półfinały – poniedziałek 7.06''' | ||
<br> | <br> | ||
− | 1. I | + | 1. '''2F/I – 1F 53:35''' |
<br> | <br> | ||
− | 2 | + | '''2F/I''': Rożeń 20 ( 1X3 ), Rybczyńska 13 ( 1X3 ), Podsadniak 12 ( 2X3 ), Rabczyńska 4, Chęcińska 2, Żelazo 2 |
<br> | <br> | ||
+ | '''1F''': Banaś 25, Hachuła 6, Kociuba 4 | ||
<br> | <br> | ||
− | ''' | + | <br> |
+ | 2. '''1E - 1A 16:14''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1E''': Mioduszewska 8, Bohater 4, Bartoszek 2, Popławska 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1A''': Kulla 6, Pawlus 4, Kuźmińska 2, Tryc 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | ---- | ||
− | I. Regulamin rozgrywek | + | '''Finał - 11.06 piątek ''' |
− | 1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami : | + | <br> |
− | + | '''2F/I - 1E 33:16''' | |
− | 2. Grupa A ( klasy II ) rozgrywa swoje mecze systemem każdy z każdym ( mecz i rewanż ). Grupa B ( klasy I ) rozgrywa swoje mecze systemem każdy z każdym bez rewanży. | + | <br> |
− | 3. | + | '''2F/I''': Hyk 8, Rybczyńska 8, Rożeń 6, Rabczyńska 4, Podsadniak 3, Herman 2, Zagórska 2 |
− | 4. | + | <br> |
+ | '''1E''': Mioduszewska 14, Bohater 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | '''Mecz o III miejsce - 14.06 poniedziałek''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1A - 1F 8:34''' | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1A''': Horochowska 4, Kulla 2, Pawlus 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | '''1F''': Banaś 14, Hachuła 12, Kociuba 4, Czarna 2, Witka 2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | '''KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW''': | ||
+ | <br> | ||
+ | 1. '''Banaś Zuzanna 1F''' - 64 pkt. w 4 meczach - śr. 16 pkt. w meczu | ||
+ | <br> | ||
+ | 2. '''Mioduszewska Aleksandra 1E''' - 38 / 5 / 7,6 | ||
+ | <br> | ||
+ | 3.''' Rożeń Katarzyna 2F''' - 36 / 3 / 12 | ||
+ | <br> | ||
+ | 4. '''Rybczyńska Kinga 2I''' - 31 / 3 / 10,3 | ||
+ | <br> | ||
+ | 5. '''Podsadniak Aleksandra 2F''' - 25 / 4 / 6,2 | ||
+ | <br> | ||
+ | 6. '''Hachuła Ilona 1F''' - 22 / 4 / 5,5 | ||
+ | <br> | ||
+ | 7. '''Kulla Alicja 1A''' - 20 / 5 / 4 | ||
+ | <br> | ||
+ | 8. '''Czarna Justyna 1F''' - 18 / 4 / 4,5 | ||
+ | <br> | ||
+ | 9. '''Kocabey Monika 1C''' - 17 / 3 / 5,6 | ||
+ | <br> | ||
+ | 10. '''Kozłowska Dorota 2E''' - 16 / 3 / 5,3 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | '''PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU''' | ||
+ | <br> | ||
+ | Podsadniak Aleksandra (1), Banaś Zuzanna (2), Mioduszewska Aleksandra (3), Rożeń Katarzyna (4), Rybczyńska Kinga (5), Tryc Jagoda ( rezerwowa 3 ) | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | '''DRUGA PIĄTKA TURNIEJU''' | ||
+ | <br> | ||
+ | Kuźmińska Justyna (1), Krawczyk Joanna (2), Kulla Alicja (3), Hachuła Ilona (4), Strysz Emilia (5), Horochowska Michalina ( rezerwowa 3 ) | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | |||
+ | ==Regulamin rozgrywek== | ||
+ | <br> | ||
+ | 1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami : | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodników. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty. | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | 2. Grupa A ( klasy II ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym" ( mecz i rewanż ). Grupa B ( klasy I ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym bez rewanży". | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | 3. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z grup A i B. Za zwycięstwo przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu. | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
+ | 4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower. | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 lub w jednym z dwóch wolnych terminów podczas ostatnich kolejek ( V i VI ) o godzinie 16.30 ). | 5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 lub w jednym z dwóch wolnych terminów podczas ostatnich kolejek ( V i VI ) o godzinie 16.30 ). | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji. | 6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji. | ||
+ | <br> | ||
+ | <br> | ||
7. Terminy spotkań rozpisane są na dwie pierwsze kolejki 15.02 i 1.03. Kolejne terminy uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Prawdopodobne terminy następnych kolejek: | 7. Terminy spotkań rozpisane są na dwie pierwsze kolejki 15.02 i 1.03. Kolejne terminy uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Prawdopodobne terminy następnych kolejek: | ||
− | III – 12.04, IV – 26.04, V – 24.05, VI – 31.05, półfinały – 7.06, finał i III miejsce Dzień Sportu – 11.06 | + | III – 12.04, IV – 26.04, V – 24.05, VI – 31.05, półfinały – 7.06, finał i III miejsce Dzień Sportu – 11.06. |
− | 8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz kolejne terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej | + | <br> |
− | + | <br> | |
+ | 8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz kolejne terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;). |
Aktualna wersja na dzień 18:57, 14 cze 2010
Grupa A : 2F/I, 2E
Grupa B : 1A, 1C, 1E, 1F
Kolejka I – poniedziałek 15.02
1. 1C – 1E 15:6
1C: Kocabey 6, Rusiecka 5, Strysz 4
1E: Mioduszewska 2, Czerniawska 2, Bajda 2
2. 1A – 1F 10:16
1A: Kulla 8, Kuźmińska 2
1F: Banaś 10, Czarna 4, Hachuła 2
Najlepszą zawodniczką I kolejki spotkań została Zuzanna Banaś z klasy 1F ( 10 pkt. ). Gratulacje !
Kolejka II – poniedziałek 1.03
1. 2E – 2F/I 13:16
2E: Sitkowska 4, Socha 4, Pawlik 3, Zielińska 2
2FI: Podsadniak 8, Krawczyk 4, Mielniczek 2, Żelazo 2
Najlepszą zawodniczką II kolejki spotkań została Edyta Stańczak z klasy 1E ( 14 pkt. w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje !
Kolejka III – sobota 24.04 ( kolejka przeniesiona z 12.04 )
1. 1F – 1E 12:14
1F: Czarna 6, Kociuba 2, Hachuła 2, Witka 2
1E: Bohater 6, Mioduszewska 4, Popławska 2, Stańczak 2
Najlepszą zawodniczką meczu została Aleksandra Bohater z klasy 1E. Gratulacje !
Kolejka IV – poniedziałek 19.04 ( kolejka przeniesiona z 26.04 )
1. 1E – 1A 22:6
1E: Mioduszewska 10, Czerniawska 4, Bajda 4, Popławska 2, Stańczak 2,
1A: Kuźmińska 2, Kulla 2, Pawlus 2
Najlepszą zawodniczką IV kolejki spotkań została Emilia Strysz z klasy 1C ( 14 pkt. 2 asysty w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje !
Uwaga!
W związku z wycofaniem się z rozgrywek klasy 2B/C i 1G/D/I wszystkie mecze z ich udziałem zostają anulowane. Drużyna, która zajmie II miejsce w grupie A rozegra mecz barażowy z III drużyną grupy B o wejście do półfinału.
Kolejka V – poniedziałek 24.05
1. 2F/I – 2E 36:14
2FI: Rożeń 10, Rybczyńska 10, Chęcińska 8, Krawczyk 4, Herman 2, Podsadniak 2
2E : Kozłowska 6, Zielińska 4, Socha 4
2. 1A - 1C 11:10
1A: Kulla 4, Horochowska 3, Tryc 2, Kuźmińska 2
1C: Kocabey 7, Strysz 3
Najlepszą zawodniczką V kolejki spotkań została Kasia Rożeń z klasy 2F ( 10 pkt. 5 asyst ). Gratulacje !
Kolejka VI – poniedziałek 31.05
1. 1C – 1F 14:23
1C: Strysz 5, Kocabey 4, Kaliszczak 2, Rusiecka 2, Banaszczyk 1
1F: Banaś 15, Czarna 6, Kociuba 2
2. 2E - 1A 20:23 - mecz barażowy o wejście do półfinału
2E: Kozłowska 10, Sitkowska 6, Zielińska 2, Dżoń 2
1A: Jastrzębska 9, Tryc 7, Kulla 4, Kuźmińska 3
Najlepszą zawodniczką VI kolejki spotkań została Zuzanna Banaś z klasy 1F ( 15 pkt. ). Gratulacje !
miejsce | klasa | zwycięstwa - porażki | punkty | małe punkty | |
---|---|---|---|---|---|
1. | 2F/I | 2 - 0 | 4 | 52:27 ( + 25 ) | |
2. | 2E | 0 - 2 | 2 | 27:52 ( - 25 ) | |
3. |
miejsce | klasa | zwycięstwa - porażki | punkty | małe punkty | |
---|---|---|---|---|---|
1. | 1E | 2 - 1 | 5 | 42:33 ( + 9 ) | |
2. | 1F | 2 - 1 | 5 | 51:38 ( + 13 ) | |
3. | 1A | 1 - 2 | 4 | 27:48 ( - 21 ) | |
4. | 1C | 1 - 2 | 4 | 39:40 ( - 1 ) |
Półfinały – poniedziałek 7.06
1. 2F/I – 1F 53:35
2F/I: Rożeń 20 ( 1X3 ), Rybczyńska 13 ( 1X3 ), Podsadniak 12 ( 2X3 ), Rabczyńska 4, Chęcińska 2, Żelazo 2
1F: Banaś 25, Hachuła 6, Kociuba 4
2. 1E - 1A 16:14
1E: Mioduszewska 8, Bohater 4, Bartoszek 2, Popławska 2
1A: Kulla 6, Pawlus 4, Kuźmińska 2, Tryc 2
Finał - 11.06 piątek
2F/I - 1E 33:16
2F/I: Hyk 8, Rybczyńska 8, Rożeń 6, Rabczyńska 4, Podsadniak 3, Herman 2, Zagórska 2
1E: Mioduszewska 14, Bohater 2
Mecz o III miejsce - 14.06 poniedziałek
1A - 1F 8:34
1A: Horochowska 4, Kulla 2, Pawlus 2
1F: Banaś 14, Hachuła 12, Kociuba 4, Czarna 2, Witka 2
KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:
1. Banaś Zuzanna 1F - 64 pkt. w 4 meczach - śr. 16 pkt. w meczu
2. Mioduszewska Aleksandra 1E - 38 / 5 / 7,6
3. Rożeń Katarzyna 2F - 36 / 3 / 12
4. Rybczyńska Kinga 2I - 31 / 3 / 10,3
5. Podsadniak Aleksandra 2F - 25 / 4 / 6,2
6. Hachuła Ilona 1F - 22 / 4 / 5,5
7. Kulla Alicja 1A - 20 / 5 / 4
8. Czarna Justyna 1F - 18 / 4 / 4,5
9. Kocabey Monika 1C - 17 / 3 / 5,6
10. Kozłowska Dorota 2E - 16 / 3 / 5,3
PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU
Podsadniak Aleksandra (1), Banaś Zuzanna (2), Mioduszewska Aleksandra (3), Rożeń Katarzyna (4), Rybczyńska Kinga (5), Tryc Jagoda ( rezerwowa 3 )
DRUGA PIĄTKA TURNIEJU
Kuźmińska Justyna (1), Krawczyk Joanna (2), Kulla Alicja (3), Hachuła Ilona (4), Strysz Emilia (5), Horochowska Michalina ( rezerwowa 3 )
Regulamin rozgrywek
1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :
Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodników. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.
2. Grupa A ( klasy II ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym" ( mecz i rewanż ). Grupa B ( klasy I ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym bez rewanży".
3. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z grup A i B. Za zwycięstwo przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.
4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.
5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 lub w jednym z dwóch wolnych terminów podczas ostatnich kolejek ( V i VI ) o godzinie 16.30 ).
6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.
7. Terminy spotkań rozpisane są na dwie pierwsze kolejki 15.02 i 1.03. Kolejne terminy uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Prawdopodobne terminy następnych kolejek:
III – 12.04, IV – 26.04, V – 24.05, VI – 31.05, półfinały – 7.06, finał i III miejsce Dzień Sportu – 11.06.
8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz kolejne terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).