Mistrzostwa LO Nr VII w koszykówce dziewcząt 2009/2010

1E: Mioduszewska 2, Czerniawska 2, Bajda 2

2. 1A – 1F 10:16
1A: Kulla 8, Kuźmińska 2
1F: Banaś 10, Czarna 4, Hachuła 2

Najlepszą zawodniczką I kolejki spotkań została Zuzanna Banaś z klasy 1F ( 10 pkt. ). Gratulacje !

Kolejka II – poniedziałek 1.03
1. 2E – 2F/I 13:16
2E: Sitkowska 4, Socha 4, Pawlik 3, Zielińska 2
2FI: Podsadniak 8, Krawczyk 4, Mielniczek 2, Żelazo 2

Najlepszą zawodniczką II kolejki spotkań została Edyta Stańczak z klasy 1E ( 14 pkt. w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje !

Kolejka III – sobota 24.04 ( kolejka przeniesiona z 12.04 )
1. 1F – 1E 12:14
1F: Czarna 6, Kociuba 2, Hachuła 2, Witka 2
1E: Bohater 6, Mioduszewska 4, Popławska 2, Stańczak 2

Najlepszą zawodniczką meczu została Aleksandra Bohater z klasy 1E. Gratulacje !

Kolejka IV – poniedziałek 19.04 ( kolejka przeniesiona z 26.04 )
1. 1E – 1A 22:6
1E: Mioduszewska 10, Czerniawska 4, Bajda 4, Popławska 2, Stańczak 2,
1A: Kuźmińska 2, Kulla 2, Pawlus 2

Najlepszą zawodniczką IV kolejki spotkań została Emilia Strysz z klasy 1C ( 14 pkt. 2 asysty w meczu z 1G/D/I ). Gratulacje !

Uwaga!
W związku z wycofaniem się z rozgrywek klasy 2B/C i 1G/D/I wszystkie mecze z ich udziałem zostają anulowane. Drużyna, która zajmie II miejsce w grupie A rozegra mecz barażowy z III drużyną grupy B o wejście do półfinału.

1C: Kocabey 7, Strysz 3

Najlepszą zawodniczką V kolejki spotkań została Kasia Rożeń z klasy 2F ( 10 pkt. 5 asyst ). Gratulacje !

1A: Jastrzębska 9, Tryc 7, Kulla 4, Kuźmińska 3

Najlepszą zawodniczką VI kolejki spotkań została Zuzanna Banaś z klasy 1F ( 15 pkt. ). Gratulacje !

1. 2F/I – 1F 53:35
2F/I: Rożeń 20 ( 1X3 ), Rybczyńska 13 ( 1X3 ), Podsadniak 12 ( 2X3 ), Rabczyńska 4, Chęcińska 2, Żelazo 2
1F: Banaś 25, Hachuła 6, Kociuba 4

2. 1E - 1A 16:14
1E: Mioduszewska 8, Bohater 4, Bartoszek 2, Popławska 2
1A: Kulla 6, Pawlus 4, Kuźmińska 2, Tryc 2

Finał - 11.06 piątek
2F/I - 1E 33:16
2F/I: Hyk 8, Rybczyńska 8, Rożeń 6, Rabczyńska 4, Podsadniak 3, Herman 2, Zagórska 2

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU
Podsadniak Aleksandra (1), Banaś Zuzanna (2), Mioduszewska Aleksandra (3), Rożeń Katarzyna (4), Rybczyńska Kinga (5), Tryc Jagoda ( rezerwowa 3 )

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU
Kuźmińska Justyna (1), Krawczyk Joanna (2), Kulla Alicja (3), Hachuła Ilona (4), Strysz Emilia (5), Horochowska Michalina ( rezerwowa 3 )

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodników. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.

2. Grupa A ( klasy II ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym" ( mecz i rewanż ). Grupa B ( klasy I ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym bez rewanży".

3. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z grup A i B. Za zwycięstwo przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 lub w jednym z dwóch wolnych terminów podczas ostatnich kolejek ( V i VI ) o godzinie 16.30 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

7. Terminy spotkań rozpisane są na dwie pierwsze kolejki 15.02 i 1.03. Kolejne terminy uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Prawdopodobne terminy następnych kolejek: III – 12.04, IV – 26.04, V – 24.05, VI – 31.05, półfinały – 7.06, finał i III miejsce Dzień Sportu – 11.06.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz kolejne terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).