Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
Linia 29: | Linia 29: | ||
|5.|| XLIV Olimpiada z Języka Francuskiego || Lidia Bobnis, Agnieszka Stefańczyk || 8 || || || | |5.|| XLIV Olimpiada z Języka Francuskiego || Lidia Bobnis, Agnieszka Stefańczyk || 8 || || || | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |6.||44.Olimpiada Języka Niemieckiego ||Agata Kozal, Sylwia Korus ||11 || Oskar Lipiec 3a, Emilia Leineweber 2b1, Nathalie Victor 3c, Theresa von Kap-herr 3c || | + | |6.||44.Olimpiada Języka Niemieckiego ||Agata Kozal, Sylwia Korus ||11 || Oskar Lipiec 3a, Emilia Leineweber 2b1, Nathalie Victor 3c, Theresa von Kap-herr 3c || Oskar Lipiec 3a, Emilia Leineweber 2b1, Theresa von Kap-herr 3c || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|7.|| || || || || || | |7.|| || || || || || |
Wersja z 16:18, 29 mar 2021
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2018/2019
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2020/2021
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLVII Olimpiada Geograficzna | Jolanta Burliga | 1 | Paweł Huke | ||
2. | XXXIX Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 4 | Maciej Pancewicz 2b2 | ||
3. | XXVIII Olimpiada Informatyczna | Marta Drewniowska | 3 | Bartłomiej Stefański 2Hp | ||
4. | 45. Olimpiada Języka Angielskiego | Karolina Demczyszyn | Marianna Dolińska 3b2 | |||
5. | XLIV Olimpiada z Języka Francuskiego | Lidia Bobnis, Agnieszka Stefańczyk | 8 | |||
6. | 44.Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Sylwia Korus | 11 | Oskar Lipiec 3a, Emilia Leineweber 2b1, Nathalie Victor 3c, Theresa von Kap-herr 3c | Oskar Lipiec 3a, Emilia Leineweber 2b1, Theresa von Kap-herr 3c | |
7. | ||||||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. | ||||||
11. | ||||||
12. | ||||||
13. | ||||||
14. | ||||||
15. | ||||||
16. | ||||||
17. | ||||||
18. | ||||||
19. | ||||||
20. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | 19 Szkolna Internetowa Gra Giełdowa | Jolanta Burliga | 5 | Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie | |
2. | Międzyszkolny konkurs Piece of Cake | Anna Pięta | 1 | Joanna Ośko (1 m-ce) | LOVII |
3. | Międzyszkolny konkurs Piece of Cake | Jolanta Różanowska | 1 | Katarzyna Światowska (3 m-ce) | LOVII |
3. | Szkolny Konkurs Translatorski Poezja w Siódemce | Paweł Dąbrowa | 1 | Rozalia Urbańska 2C | LO VII |
4. | Szkolny Konkurs Translatorski Poezja w Siódemce | Jolanta Różanowska | 1 | Mateusz Gajewski 2Gp | LO VII |
4. | XV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny " Bóbr" | Marta Drewniowska | 68 | Dominik Muc 2Hp, Weronika Wójcik 3H | UMK w Toruniu |
5. | XVI Potyczki Algorytmiczne 2020 | Marta Drewniowska | 4 | Uniwersytet Warszawski | |
6. | Liga Niezwykłych Umysłów- Wrocław Koduje 2.0 | Marta Drewniowska | 102 | wyniki w czerwcu | PWr, Fundacja LNU |
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | |||||
11. | |||||
12. | |||||
13. | |||||
14. | |||||
15. | |||||
16. | |||||
17. | |||||
18. | |||||
19. | |||||
20. |