Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2019/2020) |
(→Rok szkolny 2019/2020) |
||
Linia 30: | Linia 30: | ||
|6.||LI Olimpiada Języka Rosyjskiego ||Olimpiada została odwołana na wszystkich etapach w całej Polsce. Ewa Kosakowska-Woźniak|| || || || | |6.||LI Olimpiada Języka Rosyjskiego ||Olimpiada została odwołana na wszystkich etapach w całej Polsce. Ewa Kosakowska-Woźniak|| || || || | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |7.||VII edycja Olimpiady Solidarności || Grażyna Przybycień, Janusz Krupiński || 2 ||Katarzyna Żurawel (2h)etap wojewódzki przeniesiony na wrzesień 2020 r. || || | + | |7.||VII edycja Olimpiady Solidarności || Grażyna Przybycień, Janusz Krupiński || 2 ||Katarzyna Żurawel (2h) etap wojewódzki przeniesiony na wrzesień 2020 r. || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|8.|| || || || || || | |8.|| || || || || || |
Wersja z 18:32, 13 cze 2020
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2019/2020
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 43. Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Sylwia Korus, | 25 | Theresa von Kap - herr (2c), Oskar Lipiec (2a), Emilia Leineweber (1b1) | ||
2. | XXXVIII Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 4 | Aleksander Krasowski (3B1), Maciej Pancewicz (1B2), Dariusz Redlicki (1B2) | Aleksander Krasowski (3B1) | |
3. | XVIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak | 26 | Katarzyna Graba 1B1 | ||
4. | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Magdalena Fijarczyk | 2 | Małgorzata Maniakowska 3b2, Zuzanna Pyc 2a | ||
5. | XXXIX Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał, Beata Wojasiewicz, Justyna Mielniczek, Katarzyna Dudek, Krzysztof Zawadzki, Tomasz Ostrowski, Wojciech Galacki | 14 | Stanisław Szleszkowski (3B2), Weronika Sławińska (3B2), Zuzanna Kurpik (3B2), Zuzanna Szponar (3B2), Michał Jopek (3B2), Wiktor Nowak (3B2), Paweł Korolewicz (3F) | Stanisław Szleszkowski (3B2) | |
6. | LI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Olimpiada została odwołana na wszystkich etapach w całej Polsce. Ewa Kosakowska-Woźniak | ||||
7. | VII edycja Olimpiady Solidarności | Grażyna Przybycień, Janusz Krupiński | 2 | Katarzyna Żurawel (2h) etap wojewódzki przeniesiony na wrzesień 2020 r. | ||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. | ||||||
11. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Szachmaks I edycja | Jolanta Tarnowska | 2 | Paweł Hauke 2G -1 miejsce w województwie Damian Bojarun 2G- 2 miejsce w województwie | Mogalo |
2. | Konkurs "Deutschfreund 2019" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus, Bożena Rośkiewicz, Marlena Glapiak, Renata Meller | 33 | Marta Jackowska (2c)- IV miejsce w woj. dolnośląskim i 11 miejsce w kraju; Emilie Kunkiel (1cp) - II miejsce w woj. dolnoślaskim i 18 miejsce w kraju | Jersz |
3. | Konkurs "...a jednak Mickiewicz" | Agata Ścisłowska,Elżbieta Kurowska, Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 5 | Karolina Kowalska 2B1 - wyróżnienie, Wiktoria Kłosowska 2B2- wyróżnienie | LO nr III |
4. | Turniej Jednego Wiersza o Laur Plateranki | Monika Kwiatkowska | 1 | II LO w Sosnowcu | |
5. | "Zapomniana Sztuka Kaligrafii" | Elżbieta Kurowska | 3 | III m. Anna Kuropka 2F | Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu |
6. | X Ogólnopolski Konkurs Różewiczowski "Mag Słowa" | Emanuela Bednarczyk - Stefaniak, Izabela Chaszczowska | 7 | Agnieszka Listwan 2D - II miejsce w sekcji literackiej | Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Liceum Akademickie Politechniki Wrocławskiej |
7. | Konkurs "Życie i twórczość K.K. Baczyńskiego" | Izabela Chaszczowska, Elżbieta Kurowska, Aleksandra Milewicz | 21 | I m. - Zofia Biel 1Bp1, II m. - Klaudia Wawryk 1Bp1, III m. - Dominika Dukiewicz 1Ap | Liceum Ogólnokształcące nr VII |
8. | Konkurs plastyczny "Twórczość K.K.Baczyńskiego w oczach licealistów" | Izabela Chaszczowska, Elżbieta Kurowska, Aleksandra Milewicz | 9 | I m. - Zofia Sycz 2D | Liceum Ogólnokształcące nr VII |
9. | Konkurs recytatorski "Poezja Pokolenia Kolumbów" | Izabela Chaszczowska, Elżbieta Kurowska, Aleksandra Milewicz, Anna Bogdańska, Magdalena Fijarczyk, Emanuela Bednarczyk-Stefaniak | 39 | I m. - Karolina Kowalska 2B1/Zuzanna Charęza 1A, II m.- Aleksandra Truchlińska 1Bp2, III m. -Pola Polańska 1D/Jakub Łabaza 1B1, wyróżnienie - Dariusz Redlicki 1B2 | Liceum Ogólnokształcące nr VII |
10. | IV Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych" | Elżbieta Kurowska | 1 | Centrum Historii Zajezdnia/ Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru | |
11. | XII Powiatowy Konkurs "Wrocław na fotografii" | Izabela Chaszczowska | 3 | Zespół Szkół Logistycznych, Towarzystwo Miłośników Wrocławia, Urząd Miejski Wrocławia, WCDN | |
12. | „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO- Szwajcaria” - etap szkolny | Marlena Glapiak, Renata Meller | 53 | I miejsce: Zofia Biel, Martyna Kapłon, Klaudia Wawryk, kl.1Bp1; II miejsce: Weronika Łuciów, Natasza Kozłowska, Wiktoria Karpiel, kl.1A; Laura Pęciak, Hubert Pańczak, Hanna Filus, kl.1Bp1 | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
13. | „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO- Szwajcaria” - etap regionalny | Marlena Glapiak, Renata Meller | 45 uczniów z Wrocławia i regionu wrocławskiego | II miejsce: Zofia Biel, Martyna Kapłon, Klaudia Wawryk, kl.1Bp1 | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
14. | XII Konkurs Wiedzy o Rosji "Białe noce" | Ewa Kosakowska-Woźniak - koordynator, Marzena Bieżuńska, Katarzyna Moskwa | 18 | Katarzyna Semen kl.1H, Julia Hołysz kl.1Dp, Karolina Krajcer kl.1Gp, Ludmiła Woronik kl.1Gp, Aleksander Lizunow kl.1F. Uczniowie, którzy zrezygnowali z udziału w finale: Wojciech Kącki kl.1Hp, Dawid Witwicki kl.1Hp, Aleksander Orzechowski kl.1Dp. Ogłoszenie wyników - 16.06.20 | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, WCDN |
15. | II Konkurs Wiedzy o Gruzji i Adżarskiej Republice Autonomicznej "Gruzja - fascynująca podróż" | Ewa Kosakowska-Woźniak, Marzena Bieżuńska, Jolanta Burliga - koordynator | 11 | Emilia Krawczyk kl.1B3, Martyna Walczak kl.2H - zrezygnowała z udziału w finale. Ogłoszenie wyników - 16.06.20 | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, WCDN |
16. | English High Flier | Anna Pięta | 18 | Olga Porada 1B1 - 2 m-ce w województwie, 31 m-ce w kraju | Jersz |
17. | Szachmaks II edycja | Jolanta Tarnowska | 2 | Paweł Hauke 2G -2 miejsce w województwie Damian Bojarun 2G- 4 miejsce w województwie | Mogalo |
18. | Kangur | Edyta Bogdanowicz | 78 | ... | Towarzystwo Matematyczne Limes |