Mistrzostwa LO Nr VII w koszykówce dziewcząt 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikilo7
Skocz do:nawigacja, szukaj
Linia 48: Linia 48:

Najlepszą zawodniczką II kolejki spotkań została '''Edyta Stańczak z klasy 1E''' ( 14 pkt. ). Gratulacje !

1F: Banaś 10, Czarna 4, Hachuła 2

Najlepszą zawodniczką I kolejki spotkań została Zuzanna Banaś z klasy 1F ( 10 pkt. ). Gratulacje !

1E: Stańczak 14, Mioduszewska 12, Czerniawska 4, Bartoszek 2

Najlepszą zawodniczką II kolejki spotkań została Edyta Stańczak z klasy 1E ( 14 pkt. ). Gratulacje !

UWAGA !
Terminy rozegrania kolejek III - VI zostaną podane 16.03 !

2. 1C – 1F godz. 16.00
3. ………… godz. 16.30 ( wolny termin na mecz )

Półfinały – poniedziałek ……………
1. I miejsce gr. A – II miejsce gr. B godz. 15.15
2. I miejsce gr. B – II miejsce gr. A godz. 16.15

Finał i mecz o III miejsce – Dzień Sportu w czerwcu

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodników. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.

2. Grupa A ( klasy II ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym" ( mecz i rewanż ). Grupa B ( klasy I ) rozgrywa swoje mecze systemem "każdy z każdym bez rewanży".

3. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z grup A i B. Za zwycięstwo przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 lub w jednym z dwóch wolnych terminów podczas ostatnich kolejek ( V i VI ) o godzinie 16.30 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

7. Terminy spotkań rozpisane są na dwie pierwsze kolejki 15.02 i 1.03. Kolejne terminy uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Prawdopodobne terminy następnych kolejek: III – 12.04, IV – 26.04, V – 24.05, VI – 31.05, półfinały – 7.06, finał i III miejsce Dzień Sportu – 11.06 ??

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz kolejne terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).