Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wikilo7
(→Rok szkolny 2014/2015) |
|||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|3.||VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Młodych „ O wachlarz Wilhelminy” ||Monika Kwiatkowska || || Ewa Medyńska (IIIA) I miejsce ||Stowarzyszenie "Stella Polaris" | |3.||VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Młodych „ O wachlarz Wilhelminy” ||Monika Kwiatkowska || || Ewa Medyńska (IIIA) I miejsce ||Stowarzyszenie "Stella Polaris" | ||
|- bgcolor=#e0fdff | |- bgcolor=#e0fdff | ||
− | |4.|| || | + | |4.||Konkurs fotograficzny dla uczestników Wszechnicy Teatralnej || Izabela Chaszczowska ||1 || Aleksandra Buczek kl. III C - I nagroda || Teatr Polski we Wrocławiu |
− | | | + | |-bgcolor=#e0fdff |
+ | |5.||VKonkurs pisarsko - recytatorski "Mag słowa"||Izabela Chaszczowska||8|| Marcelina Śmigiel kl. III D - II miejsce w sekcji pisarskiej, Julia Bogacz kl. III C - II miejsce w sekcjirecytatorskiej|| Gimnazjum nr XIII i Wrocławski Teatr Współczesny | ||
+ | |-bgcolor=#e0fdff |
Wersja z 14:59, 21 paź 2014
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLIV Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał Ewa Grunhaut Justyna Mielniczek |
7 | |||
2. | ||||||
3. | ||||||
4. | ||||||
5. | ||||||
6. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Olimpiada Lingwistyczna | Iwona Walczak | 52 | IM Wrocław | |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska | Jersz | ||
3. | VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Młodych „ O wachlarz Wilhelminy” | Monika Kwiatkowska | Ewa Medyńska (IIIA) I miejsce | Stowarzyszenie "Stella Polaris" | |
4. | Konkurs fotograficzny dla uczestników Wszechnicy Teatralnej | Izabela Chaszczowska | 1 | Aleksandra Buczek kl. III C - I nagroda | Teatr Polski we Wrocławiu |
5. | VKonkurs pisarsko - recytatorski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska | 8 | Marcelina Śmigiel kl. III D - II miejsce w sekcji pisarskiej, Julia Bogacz kl. III C - II miejsce w sekcjirecytatorskiej | Gimnazjum nr XIII i Wrocławski Teatr Współczesny |