<br>
 +
===Szkolna Liga Lekkoatletyczna - rzut jesienny===
 +
W dniu 25.09.2018 r. na Stadionie Olimpijskim odbył się rzut jesienny Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W rzucie jesiennym rywalizowali lekkoatleci 23 reprezentacji szkolnych dziewcząt i 25 chłopców. Wśród ponad 700 startujących zawodników byli również uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali bardzo dobre rezultaty indywidualne. W biegu na 800 m. '''III miejsce zajęła Dominika Bobik z klasy 3B''', wśród chłopców '''III miejsce w skoku w dal zajął Paweł Klimczuk z klasy 3C.''' Gratulacje !
 +

<br>

<br>

Wersja z 18:59, 16 paź 2018

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Bardzo dobre wyniki zanotowały nasze reprezentacje w sztafetowych biegach przełajowych. W dniu 20.09.2018 na kąpielisku "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w tej dyscyplinie. Reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce, chłopców - II miejsce. Obydwie reprezentacje awansowały do finałów dolnośląskich. Gratulacje !

Szkolna Liga Lekkoatletyczna - rzut jesienny

W dniu 25.09.2018 r. na Stadionie Olimpijskim odbył się rzut jesienny Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W rzucie jesiennym rywalizowali lekkoatleci 23 reprezentacji szkolnych dziewcząt i 25 chłopców. Wśród ponad 700 startujących zawodników byli również uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali bardzo dobre rezultaty indywidualne. W biegu na 800 m. III miejsce zajęła Dominika Bobik z klasy 3B, wśród chłopców III miejsce w skoku w dal zajął Paweł Klimczuk z klasy 3C. Gratulacje !