Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju, którą napisał Konrad Sierpowicz.

<br>

[[Media:Relacja.pdf|Relacja z turnieju szachowego]]

Wersja z 18:15, 28 maj 2018

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Szachach Drużynowo - I miejsce LO nr VII !

Wielkim sukcesem naszej szkoły zakończyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Szachach. Drużyna w składzie: Agnieszka Dmochowska 3B, Franciszek Sernecki 1G, Michał Hołownia 2G, Michał Wróbel 1A, Konrad Sierpowicz 3G - zajęła I miejsce !
Indywidualnie I miejsce na drugiej szachownicy zajął Franciszek Sernecki, II miejsce na czwartej szachownicy zajęła Agnieszka Dmochowska, III miejsce na trzeciej szachownicy zajął Michał Hołownia.
Gratulacje dla całej drużyny i opiekuna Małgorzaty Michalkiewicz - Woźniak ! Podziękowania dla Rady Rodziców i Dyrekcji Szkoły za pomoc finansową oraz dla Pana Waldemara Serneckiego za wsparcie taktyczne !
Relacja z turnieju szachowego

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - półfinał

Reprezentacja LO nr VII przegrała w meczu półfinałowym ligi z LO nr XV 36:60. Dziękujemy za ambitną postawę ! W meczu o III miejsce nasza drużyna zagra 19.04 z LO nr IX.

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - play - off

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play - off koszykarki pokonały LO nr XVII 64:36. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców - XI kolejka

Koszykarze pokonali na własnym boisku drużynę LO nr IX 52:27. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców - VIII kolejka

Koszykarze wysoko pokonali ZS nr 2 105:31.

Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce dziewcząt

Koszykarki zakończyły udział w tegorocznych rozgrywkach Licealiady. Nasza drużyna po wyrównanym meczu przegrała z LO nr IX 26:31 i została wysoko pokonana przez LO nr VIII 24:60. Dziękujemy za walkę i zaangażowanie. Powodzenia w rozgrywkach Basketmanii !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - V kolejka

W ostatnim meczu rundy grupowej ligi koszykarki pokonały ZSG 82:23. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców - VII kolejka

Po przerwie feryjnej koszykarze wznowili rozgrywki ligowe wysoko pokonując ZS nr 18 79:44.

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - IV kolejka

W ostatnim meczu tego roku koszykarki pokonały wysoko LO nr XVII 77:20. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców - V kolejka

Koszykarze po bardzo trudnym meczu pokonali LO nr V 45:41. Gratulacje!

Mistrzostwa Strefy Wrocław - Zachód w koszykówce dziewcząt - finały

Drużyna koszykarek awansowała do Mistrzostw Wrocławia ! W rozegranym dzisiaj półfinale pokonaliśmy LO nr VI 55:25. Finał był meczem stojącym na bardzo dobrym poziomie. Nasza drużyna zagrała bardzo ambitnie, ale ulegliśmy w samej końcówce dziewczynom z LO nr XV 47:48. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - III kolejka

Drugiej porażki w lidze doznały koszykarki. Drużyna LO nr XV ( wicemistrzynie ligi z ubiegłego sezonu ) pokonała nas wysoko 72:34.

Mistrzostwa Strefy Wrocław - Zachód w koszykówce dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt rozpoczęła zmagania we Wrocławskiej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce. W pierwszym etapie ( eliminacje strefowe ) nasza drużyna pokonała po bardzo trudnych i wyrównanych meczach LO nr VI 34:22 i LO nr XII 38:31, zapewniając sobie awa półfinał i grę o awans do Mistrzostw Wrocławia ( tylko 3 najlepsze drużyny strefy Wrocław - Zachód ).

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców - III kolejka

W trzeciej kolejce ligi nasza drużyna pokonała Zespół Szkół Gastronomicznych 45:35. Gratulacje !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - II kolejka

W drugim meczu ligi nasz zespół przegrał z faworytem rozgrywek drużyną LO nr VIII 33:60 ( 8:17, 11:14, 6:16, 8:13 ). Dziękujemy za ambitną grę !

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - I kolejka

Wygraną naszej drużyny 54:42 ( 8:14, 12:12, 15:12, 19:4 ) z LO nr IX zakończył się wyjazdowy mecz I kolejki Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna LO nr IX bardzo wysoko podniosła naszym dziewczynom poprzeczkę w tym pojedynku. Przez trzy kwarty toczył się bardzo wyrównany pojedynek z nieznaczną przewagą po stronie gospodyń. Dopiero w ostatniej czwartej kwarcie nasza drużyna zagrała lepiej w obronie i skuteczniej w ataku co dało nam pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Gratulacje !