3C/E: Mioduszewska 23, Kocabey 8 Bartoszek 5, Strysz 4
2D/E: Szwiec 8, Wiatrowska 6, Przybylska 4, Hajłasz 4

Najlepsza zawodniczka meczu - Aleksandra Mioduszewska z klasy 3E

Kolejka IV – poniedziałek 30.01 godz. 15.15
1. 2C/G – 2D/E
2C/G:
2D/E:

Kolejka V – poniedziałek 5.03 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii
1. 1B/C/D – 2D/E
1B/C/D:
2D/E :

Kolejka VI – poniedziałek 02.04 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii

8. Bartoszek 3E - 5 pkt.
9. Strysz 3C, Hajłasz 2E, Przybylska 2E, Płatek 2C - 4 pkt.
10. Turek 1C, Mosejko 1C - 2 pkt.

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU ( bez uczennic klas III )

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

Czas gry 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach ostatniej kwarty i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek.

2. Mecze w grupie rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie półfinały ( 1 - 4, 2 - 3 ), przegrywający grają o III miejsce.

3. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).