Aktualności

Z Wikilo7
Skocz do:nawigacja, szukaj

Mistrzostwa Strefy Wrocław - Zachód w piłce nożnej

Piłkarze nieznacznie przegrywając z ZSB 0:1 i pokonując LO nr XII 5:1 przeszli do następnego etapu rozgrywek.

Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych - runda jesienna

W rozegranych 27.09.2012 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zawodach wystartowało prawie 600 lekkoatletów z 21 reprezentacji dziewcząt i 25 chłopców. Nasze dziewczęta zajęły drużynowo XIV miejsce. Bardzo dobrze indywidualnie zaprezentowały się nasze uczennice: Agata Forkasiewicz 3C i Berenika Styczeń 1C, które zajęły III miejsca w biegach na 100 m. i 400 m. Sztafeta dziewcząt 4 X 100 m. zajmując III miejsce ustanowiła nowy rekord szkoły 55,81. Gratulacje !

Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych

W Mistrzostwach Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych reprezentacja dziewcząt zajęła V miejsce a chłopców VI miejsce. Startowało 18 szkół wrocławskich. Obydwie reprezentacje zakwalifikowały się do finałów Dolnego Śląska w Olszynie.