<br>

<br>

<br>

<br>
Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.
+
Czas gry 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach ostatniej kwarty i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek.

<br>

<br>

<br>

<br>
2. Mecze w grupach rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie ćwierćfinały ( przegrywający odpada ) oraz półfinały ( przegrywający grają o III miejsce ).
+
2. Mecze w grupie rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie półfinały ( 1 - 4, 2 - 3 ), przegrywający grają o III miejsce.

<br>
7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Uwaga ! Terminy 17.01, 07.02, 07.03 mogą zostać zmienione.
+
7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny.

<br>

<br>

<br>

<br>

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej  co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).

Najlepsza zawodniczka meczu -

Kolejka II – poniedziałek 12.12 godz. 15.15 - Uwaga! Termin meczu może ulec zmianie z powodu turnieju Licealiady
1. 3C/E – 2D/E
3C/E:
2D/E:

Kolejka III – poniedziałek 02.01 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii
1. 3C/E – 1B/C/D
3C/E:
1B/C/D:

Kolejka IV – poniedziałek 06.02 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii
1. 2C/G – 2D/E
2C/G:
2D/E:

Kolejka V – poniedziałek 5.03 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii
1. 1B/C/D – 2D/E
1B/C/D:
2D/E :

Kolejka VI – poniedziałek 02.04 godz. 15.15 Uwaga ! Termin meczu może ulec zmianie z powodu Basketmanii

10.

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU ( bez uczennic klas III )

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

3. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).