Mistrzostwa LO nr VII w koszykówce dziewcząt: Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikilo7
Skocz do:nawigacja, szukaj
(Utworzył nową stronę „'''Grupa A''' : 3F, 2C/E, 2F, 2A <br> '''Grupa B''' : 1C/G, 1D, 1E, 1F <br> <br> '''Kolejka I – poniedziałek 29.11 ''' <br> 1. '''2F – 2A 8:20''' <br> '''2F''': Ha…”)

(Nie pokazano 70 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)

<br>

'''2C/E''': Mioduszewska 14 ( 1X3, rzuty os. 3/8, 6 przechwytów, 3 straty, 2 zbiórki w ataku, 1 blok, 1 przewinienie - eval. 19 pkt ), Strysz 4 ( 1 asysta, 2 przechwyty, 1 strata, 3 zbiórki w ataku, 3 zbiórki w obronie - eval. 12 pkt )

<br>

<br>

2. '''1C/G – 1E 22:10'''

<br>

'''1C/G''': Hirkowska 12 ( rzuty os. 0/2, rzuty z gry 6/16 - skuteczność 37,5%, 2 przechwyty, 3 straty, 2 zbiórki w ataku, 1 przewinienie - eval. 12 pkt. ), Cipior 4 ( rzuty z gry 2/7 - skuteczność 28,5%, 3 przechwyty, 2 straty, 4 zbiórki w ataku, 1 zbiórka w obronie - eval. 10 pkt. ), Kulej 2, Stępień 2, Szymanek 2

<br>

'''1E''': Strzelczyk 4, Przybylska 2 ( rzuty z gry 1/4 - skuteczność 25%, 1 asysta, 2 przechwyty, 1 strata, 2 zbiórki w obronie, 3 zbiórki w ataku - eval. 9 pkt. ), Wysoczańska 2, Lipowska 2

+
'''1B/C''' : Styczeń 12, Marszałek 8, Terka 8, Siembiga 6, Mazurek 4, Wojcieszko 4, Buczek 2

Linia 139: Linia 93:

{| class="wikitable" style="text-align:left" border="1"

|+ '''Tabela - grupa A po VI kolejce'''
+
|+ '''Tabela'''

!- bgcolor=#d599a2|miejsce!!- bgcolor=#d599a2|klasa!! - bgcolor=#d599a2|zwycięstwa - porażki!! - bgcolor=#d599a2|punkty!! - bgcolor=#d599a2|małe punkty!! - bgcolor=#d599a2|

|- bgcolor=#ffe4e1

|'''1.'''||'''3F'''||3 - 0 ||6 ||92:42 ( +50 )
+
|'''1.'''|||| || ||

|'''2.'''||'''2C/E'''||2 - 1 ||5 || 53:42 ( +11 )

|'''3.'''||'''2A'''||1 - 2 ||3 ||28:43 ( -15 )

|'''4.'''||'''2F'''||0 - 3 ||2 ||32:78 ( -46 )

|}

<br>

<br>

|+ '''Tabela - grupa B po VI kolejce'''

!- bgcolor=#d599a2|miejsce!!- bgcolor=#d599a2|klasa!!- bgcolor=#d599a2|zwycięstwa - porażki!! - bgcolor=#d599a2|punkty!! - bgcolor=#d599a2|małe punkty!! - bgcolor=#d599a2|

|'''1.'''||'''1C/G'''||3 - 0  ||6 || 58:18 ( +40 )
+
|'''2.'''|||| || ||

|'''2.'''||'''1D'''||2 - 1  ||4 || 40:26 ( +14 )
+
|'''3.'''||||||||

|'''3.'''||'''1E'''||1 - 2  ||4 || 38:44 ( -6 )
+
|'''4.'''||||||||

|'''4.'''||'''1F'''||0 - 3 ||3 ||24:72 ( -48 )

+

6. '''Chęcińska 3F, Podsadniak 3F''' - 26 pkt.

<br>

14. ''' Horochowska 2A, Krawczyk 3F, Pawlak 1D ''' - 12 pkt.

<br>
1. Hirkowska 1G, 2. Mioduszewska 2E, 3. Forkasiewicz 1C, 4. Cipior 1C, 5. Strysz 2C

<br>
Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.
+
Czas gry 2 X 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach drugiej połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 10 zawodniczek.

<br>

<br>

<br>

<br>
2. Mecze w grupach rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie ćwierćfinały ( przegrywający odpada ) oraz półfinały ( przegrywający grają o III miejsce ).
+
2. Mecze w grupie rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie półfinały ( 1 - 4, 2 - 3 ), przegrywający grają o III miejsce.

<br>
7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Uwaga ! Terminy 17.01, 07.02, 07.03 mogą zostać zmienione.
+
7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny.

<br>

<br>

<br>

<br>

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej  co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).

+
 +
<br>
 +
<br>
 +
[[Media:mistrzostwa20102011.pdf|Mistrzostwa LO VII w koszykówce dziewcząt 2010/2011]]

3C/G: Hirkowska 7, Cipior 3, Olczak 2
1B/C : Styczeń 12, Marszałek 8, Terka 8, Siembiga 6, Mazurek 4, Wojcieszko 4, Buczek 2

5.

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU ( bez uczennic klas III )
1.

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU
1.

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

3. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).