<br>

'''3F/I''':

'''3F/I''':
Linia 142: Linia 142:

!- bgcolor=#d599a2|miejsce!!- bgcolor=#d599a2|klasa!! - bgcolor=#d599a2|zwycięstwa - porażki!! - bgcolor=#d599a2|punkty!! - bgcolor=#d599a2|małe punkty!! - bgcolor=#d599a2|

|- bgcolor=#ffe4e1

|'''1.'''||'''3F/I'''||1 - 0 ||2 ||34:18 ( +16 )
+
|'''1.'''||'''3F/I'''||2 - 0 ||4 ||44:18 ( +26 )

|'''2.'''||'''2A'''||1 - 0 ||2 ||20:8 ( +12 )
+
|'''2.'''||'''2A'''||1 - 1 ||2 ||20:18 ( +2 )

|'''3.'''||'''2F'''||0 - 1 ||1 ||8:20 ( -12 )

3F/I: Rożeń 14, Hyk 8, Chęcińska 6, Podsadniak 4, Mielniczek 2
2C/E: Mioduszewska 14 ( 1X3, rzuty os. 3/8, 6 przechwytów, 3 straty, 2 zbiórki w ataku, 1 blok, 1 przewinienie - eval. 19 pkt ), Liarysz 4 ( 1 asysta, 2 przechwyty, 1 strata, 3 zbiórki w ataku, 3 zbiórki w obronie - eval. 12 pkt )

2. 1C/G – 1E 22:10
1C/G: Hirkowska 12 ( rzuty os. 0/2, rzuty z gry 6/16 - skuteczność 37,5%, 2 przechwyty, 3 straty, 2 zbiórki w ataku, 1 przewinienie - eval. 12 pkt. ), Cipior 4 ( rzuty z gry 2/7 - skuteczność 28,5%, 3 przechwyty, 2 straty, 4 zbiórki w ataku, 1 zbiórka w obronie - eval. 10 pkt. ), Kulej 2, Stępień 2, Szymanek 2
1E: Strzelczyk 4, Przybylska 2 ( rzuty z gry 1/4 - skuteczność 25%, 1 asysta, 2 przechwyty, 1 strata, 2 zbiórki w obronie, 3 zbiórki w ataku - eval. 9 pkt. ), Wysoczańska 2, Lipowska 2

Najlepsza zawodniczka IV kolejki:

Kolejka V – poniedziałek 17.01 ( termin może zostać zmieniony ze względu na mecz Basketmanii )

Najlepsza zawodniczka V kolejki:

Kolejka VI – poniedziałek 07.02 ( termin może zostać zmieniony ze względu na mecz Basketmanii )

2. I miejsce gr. A - IV miejsce gr. B - godz. 16.05

Ćwierćfinały - poniedziałek 07.03 ( termin może zostać zmieniony ze względu na mecz Basketmanii )

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

Czas gry 2 x 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach 2 połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek. Półfinały 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach czwartej kwarty.

2. Mecze w grupach rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie ćwierćfinały ( przegrywający odpada ) oraz półfinały ( przegrywający grają o III miejsce ).

3. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny. Uwaga ! Terminy 17.01, 07.02, 07.03 mogą zostać zmienione.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).