<br>

<br>

<br>

<br>
Czas gry 4 x 8 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach ostatniej kwarty i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 12 zawodniczek.
+
Czas gry 2 X 10 minut. Czas zatrzymywany w ostatnich dwóch minutach drugiej połowy i dogrywkach oraz na wszystkie przerwy na żądanie . W meczu udział biorą drużyny złożone z minimum 5, a maksimum 10 zawodniczek.

3C/G: Hirkowska 7, Cipior 3, Olczak 2
1B/C : Styczeń 12, Marszałek 8, Terka 8, Siembiga 6, Mazurek 4, Wojcieszko 4, Buczek 2

5.

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU ( bez uczennic klas III )
1.

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU
1.

Regulamin rozgrywek

1. Mecze rozgrywane będą wg przepisów PZKosz z następującymi zmianami :

2. Mecze w grupie rozgrywane są systemem "każdy z każdym" bez rewanży. Następnie półfinały ( 1 - 4, 2 - 3 ), przegrywający grają o III miejsce.

3. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 2 pkt. Za porażkę 1 pkt. W przypadku równej ilości zwycięstw decydują małe punkty ( tworzymy dodatkową tabelę między np. trzema zainteresowanymi drużynami ). W przypadku równej liczby zwycięstw dwóch drużyn decyduje wynik bezpośredniego meczu.

4. Klasy uczestniczące w rozgrywkach proszone są o punktualne przybycie na mecz, najpóźniej 15 minut przed podaną godziną rozpoczęcia meczu ( przebranie się, rozgrzewka ). W momencie spóźnienia powyżej 10 minut – walkower.

5. Klasy biorące udział w rozgrywkach mają obowiązek zawiadomienia organizatora na 7 dni przed ustalonym terminem rozegrania spotkania o ewentualnym odwołaniu meczu, zmianie daty rozegrania meczu ( istnieje możliwość rozegrania odwołanego meczu w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 ).

6. Mile widziane ( ale nie obowiązkowe ) są jednolite stroje lub koszulki w tych samych kolorach poszczególnych reprezentacji.

7. Terminy spotkań uzależnione są od rozgrywek Basketmanii i jak najdłuższego uczestnictwa w nich naszej drużyny.

8. Regulamin, terminarz, wyniki meczów, zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek oraz zmienione terminy meczów podawane będą na szkolnej stronie internetowej co najmniej tydzień wcześniej. Za prawidłowy przepływ informacji w swoich drużynach odpowiedzialni są kapitanowie drużyn ;).